ذوالفقارنسب : برانکو نیمکت تیمش را تقویت کند

پیشکسوت فوتبال معتقد است شاگردان برانکو بازی منطقی را مقابل لخویا انجام دادند و شکست عجیب استقلال مقابل العین به بازیکنان این تیم کمک کرد تا حریف را دست کم نگیرند ......

پیشکسوت فوتبال معتقد است شاگردان برانکو بازی منطقی را مقابل لخویا انجام دادند و شکست عجیب استقلال مقابل العین به بازیکنان این تیم کمک کرد تا حریف را دست کم نگیرند.

به گزارش مدال به نقل از بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر لخویا و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: پرسپولیس بسیار خوب و با برنامه بازی کرد. بازیکنان به خوبی از قابلیت های فردی خود استفاده کردند و توانستند در نبردهای تک به تک پیروز شوند.

وی افزود: برانکو به خوبی از بازیکنانش شناخت پیدا کرده و نشان داده که می تواند از بازیکنانش بازی با کیفیت بگیرد. بازیکنان پرسپولیس مانند مهره های شطرنج بازی کردند و نکته ای که توانست به آنها کمک کند، شکست عجیب استقلال مقابل العین بود زیرا پرسپولیسی ها کمی ترس از حریف پیدا کرده بودند و همین باعث شد بازی را ساده نگیرند. اگر ترس از حریف وجود نداشته باشد احتمال شکست تیم بالا می رود.

مربی سابق تیم ملی ادامه داد: سرخپوشان بازی کم اشتباهی را انجام دادند اما باید این را دانست که بازی در آب و هوای قطر بسیار سخت است. پرسپولیس باید برای مرحله بعدی تیم خود را در خطوط میانی و هجومی تقویت کند تا بازیکنان جایگزینی هم سطح با یازده نفر اصلی داشته باشد.

وی در پایان درباره استعفای طاهری، اظهار کرد: نمی توان گفت استعفای طاهری خوب است یا بد. به هر حال ایشان کاری را شروع کرده بود و اگر کسی که جای او می آید باید بتواند مسیرش را ادامه دهد. من نمی توانم اظهار نظر جامعی داشته باشم چرا که دلیل ایشان را نمی دانم  ولی باید به تصمیم وی احترام گذاشت.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال