ذوالفقارنسب: برانکو گزینه مناسبی برای تیم ملی است

بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گو با مدال گفت: برانکو می‌تواند گزینه خوبی هم برای پرسپولیس هم تیم ملی باشد...

ذوالفقارنسب: برانکو گزینه مناسبی برای تیم ملی است

به گزارش خبرنگار مدال، بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال و مربی پیشین تیم ملی در مورد شرایط پرسپولیس و عملکرد گابریل کالدرون گفت: پرسپولیس چند بازیکن محروم و مصدوم دارد و از همه مهم تر مربی این تیم جدید است و هنوز با جو وفضای فوتبال ایران و نوع بازی پرسپولیس آشنا نیست، این عوامل دست به دست هم داده تا این تیم نتایج مطلوب کسب نکند. البته قضاوت درباره عملکرد کالدرون به دلیل اینکه با فوتبال ایران آشنا نیست و شناخت کافی از بازیکنان ندارد زود است از طرفی نمی توان چند ماه منتظر ماند تا مربی با فرهنگ و ساختار فوتبال ما آشنا شود.
در مجموع پرسپولیس نتوانسته انتظارات را برآورده کند و حال و روز پرسپولیس را در این هفته‌ها خوب نمی‌بینم.
ذوالفقارنسب در ادامه اظهار داشت: استقلال هم در اوایل فصل ضعیف ظاهر شد و خیلی‌ها اعتقاد داشتند تیم استراماچونی به دسته دوم سقوط می‌کند اما الان می‌بینیم این تیم نتایج خیلی خوبی را می‌گیرد.

عملکرد تیم ملی ایران اصلا قابل قبول نبوده
کارشناس فوتبال ایران درباره احتمال بازگشت برانکو به پرسپولیس یا تیم ملی گفت: با توجه به شرایط فعلی پرسپولیس، برانکو گزینه مناسبی برای نیمکت سرخپوشان می‌باشد. از نظر من برانکو می‌تواند گزینه خوبی هم برای تیم ملی هم پرسپولیس باشد.
مربی پیشین تیم ملی در واکنش به سوالی درباره عملکرد تیم ملی اظهار داشت: تیم ملی اصلا عملکرد قابل قبولی نداشته است. به‌خصوص دو بازی پایانی مقابل بحرین و عراق هرچند خارج از ایران بود اما با توجه به قدمت فوتبال‌مان، وضعیت تیم‌هایی باشگاهی و بازیکنان خوبی که در اختیار داریم نباید تا این حد ضعیف عمل می‌کردیم. 
خوشبختانه در بازی عراق و بحرین نتیجه‌ای به دست آمد که صددرصد به نفع تیم ملی ایران شد و می‌توان گفت تیم کشورمان به مسابقات برگشت. حتما باید تمرینات، اردوها و بازی‌های آینده خیلی جدی پیگیری شود و دیگر شاهد این اشتباهات فاحش نباشیم.

بیشتر بخوانید:

ذوالفقارنسب: پرسپولیس وجاهت و شخصیت لازم را در زمین ندارد

 

تگ ها


بیژن ذوالفقارنسب مصاحبه ذوالفقارنسب گابریل کالدرون مارک ویلموتس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال