ذوالفقارنسب؛ برد پرسپولیس برابر پارس جنوبی شانسی بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پارس جنوبی تیم بسیار خوبی بود و پرسپولیس با تجربه ای که داشت توانست مقابل این تیم پیروز شود ......

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پارس جنوبی تیم بسیار خوبی بود و پرسپولیس با تجربه ای که داشت توانست مقابل این تیم پیروز شود.
بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: این بازی جزو بازی های خوب چند هفته اخیر لیگ برتر بود. پرسپولیس با شناخت کامل از حریف به این مسابقه آمده بود و به نظرم تیم پارس هم با مهره هایی که دارد نشان داد با شایستگی در اینجای جدول قرار گرفته است. 
وی ادامه داد: به نظرم نتیجه این بازی روی شانس و تصادف رقم خورد. پارس جنوبی تیم شایسته ای بود، اما پرسپولیس با تجربه و میل به پیروزی بیشتری که داشت در این بازی نتیجه گرفت. این باخت نباید روی روحیه بازیکنان پارس اثر منفی بگذارد، هر چند در مورد زدن پنالتی توسط دروازه بان شاید می شد کمی منطقی تر کار کرد. فکر می کنم اعضای کادرفنی پارس باید در آن صحنه مدیریت بهتری می کردند. در ادامه بازی هم پرسپولیس در زمان خوبی به گل رسید و سه امتیاز حساس را به دست آورد. 
«تیم پرسپولیس در چند بازی اخیر فرصت های کمی برای گلزنی خلق می کند، دلیل  این موضوع چیست؟»، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش گفت: تیم پارس به خوبی برای این بازی برنامه ریزی و بازیکنان پرسپولیس را آنالیز کرده بود. شما دیدید وحید امیری که در چند هفته اخیر بهترین بازیکن پرسپولیس بوده را در این بازی کاملاً از کار انداخته بودند که در نهایت هم برانکو مجبور شد این بازیکن را تعویض کند. تارتار مربی آگاهی است و گروه آنالیز خوبی دارد و به همین خاطر بازیکنان پرسپولیس را از کار انداخته بود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال