ذوالفقارنسب:حواشی دربی بر متن آن غلبه داشت

بیژن ذوالفقارنسب درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در دربی 85، گفت: همان طور که پیش بینی می شد، دربی بسیار حساسی بود و حواشی آن بر متن بازی غلبه داشت ......

بیژن ذوالفقارنسب درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در دربی 85، گفت: همان طور که پیش بینی می شد، دربی بسیار حساسی بود و حواشی آن بر متن بازی غلبه داشت. این مسابقه کیفیت خوب و سرعت بالایی داشت، توپ های زیادی روی دروازه دو تیم ارسال شد و خط دفاع هر دو تیم فعال بودند.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس بر خلاف یکی دو سال اخیر که با اقتدار مالکیت توپ را در اختیار داشت، نتوانست مقابل استقلال مالکیت توپ زیادی داشته باشد. این می تواند به خاطر حملات پرسپولیس در نیمه اول یا گل خیلی خوبی باشد که در نیمه اول به ثمر رساند. بازیکنان پرسپولیس در خط دفاعی موفق بودند. در خط میانی پرسپولیس، وحید امیری و بشار رسن عملکرد خوبی داشتند و علیپور و منشا هم در یک سوم دفاعی استقلال، بسیار تأثیرگذار بودند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه استقلال هم می توانست دروازه سرخپوشان را باز کند، تصریح کرد: استقلال بهترین بازی خود را در این فصل به نمایش گذاشت و پیشرفت خوبی نسبت به دیدارهای قبلی داشت. این تیم می تواند در ادامه لیگ، عملکرد بهتری داشته باشد. البته پرسپولیس شایسته پیروزی در این بازی بود و به سه امتیاز مهم این دیدار هم دست یافت. با این وجود پرسپولیس همانند بازی های فصل گذشته و دیدارهای ابتدای فصل، عملکرد خوبی نداشت و این می تواند به خاطر محرومیت و مصدومیت چند بازیکن این تیم باشد.

ذوالفقارنسب درباره درگیری هایی که بین تماشاگران دو تیم رخ داد و پرتاب ترقه و سنگ به زمین مسابقه، اظهار داشت: نیروی انتظامی و سازمان لیگ می توانند به گونه ای با تیم ها رفتار کنند که تماشاگران تحت کنترل تیم ها باشند. اگر این مسابقه بین المللی بود، چند بازی از حضور تماشاگران محروم می شدیم و باید جریمه سنگینی می پرداختیم. باید فرهنگ سازی شود و سخت گیری ها افزایش یابد. می توانند همه جای ورزشگاه دوربین نصب کنند تا تماشاگران متخلف شناسایی شوند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال