ذوالفقارنسب در گفتگو با مدال: تیم امید چوب مدیریت بد فدراسیون را خورد

کارشناس فوتبال ایران گفت: انتظاری جز حذف تیم فوتبال امید نداشتیم و باز هم به خاطر بی تدبیری فدراسیون فوتبال ضربه خوردیم تا المپیکی نشویم....

بیژن ذوالفقارنسب درباره حذف تیم فوتبال امید ایران از مرحله گروهی مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مدال گفت: کاملاً قابل پیش بینی بود که به المپیک نمی رویم. چرا باید انتظار داشته باشیم تیم ها بلا تکلیف و بدون برنامه می توانند به بالاترین سطح از فوتبال برسند.

وی درباره عملکرد شاگردان حمید استیلی مقابل امیدهای چین تاکید کرد: البته مقابل چین توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم اما در دو بازی گذشته خوب نبودیم. همین سه بازی نیاز به سه سال برنامه ریزی و پشتکار مدیریتی داشت. چه انتظاری می توان از تیمی داشت که در طول یک سال، سه بار مربی عوض کرده است.

ذوالفقار نسب ادامه داد: ازبکستان و کره جنوبی سرمایه گذاری بسیار زیادی کردند تا به این مرحله رسیدند. وقتی برنامه ریزی باشد مشخص است نتیجه خوبی هم به همراه دارد. بدون حمایت های منطقی و اصولی به رقابت های انتخابی المپیک رفتیم و باید هم حذف می شدیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره تغییرات متوالی کادرفنی تیم امید نیز صحبت کرد و گفت: اگر کرانچار می ماند خیلی بهتر از مربیان بعدی نظیر فرهاد مجیدی و حمید استیلی می توانست تیم را هماهنگ کند. به هر حال مشکلات تیم امید کم نیست و بزرگ ترین مشکل این تیم هم مدیریت فدراسیون است. ناکامی های چند دوره اخیر تیم امید از سوی مدیریت فدراسیون است. امیدها چوب چنین آقایانی را می خورند.

بیشتر بخوانید:

ذوالفقارنسب: شکست امیدها مقابل کره جنوبی عادلانه بود

تگ ها


بیژن ذوالفقارنسب تیم فوتبال امید ایران انتخابی المپیک 2020 توکیو حمید استیلی ایران فوتبال