ذوالفقارنسب در گفتگو با مدال: در هیات مدیره پرسپولیس چه می گذرد؟

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: کالدرون نتایج خوبی گرفت و کار این باشگاه در نیم فصل دوم سخت تر خواهد شد....

بیژن ذوالفقارنسب درباره عدم توافق گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس برای ادامه حضور در قامت سرمربی سرخپوشان به مدال گفت: نباید باشگاهی همچون پرسپولیس تا این حد مشکل پیدا کند که نتواند مطالبات مالی مربی خود را به تاخیر بیندازد. پرسپولیس به قدری پتانسیل دارد که می تواند بدون هیچ مشکلی به خواسته های خود برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: واقعا در هیات مدیره پرسپولیس چه می گذرد که هیچ چیز را شفاف اعلام نمی کنند. مدیران باید حرف بزنند. اگر مشکلی هم وجود دارد ان را خیلی راحت عنوان کنند.

ذوالفقارنسب درباره عملکرد کالدرون تاکید کرد: کالدرون در ابتدای مسیر با پرسپولیس اصلا خوب نبود اما هرچه زمان گذشت توانست امتیازات را جمع آوری کند. او در حال تکامل شناخت خود از فوتبال ایران بود. با این حال خواسته های به حقش تامین نشد و از پرسپولیس رفت. نه تنها یک مربی بلکه هر انسانی بابت کاری که می کند دستمزدش را می خواهد. شک ندارم شکایت او هم برای پرسپولیس دردسرساز می شود.

مربی پیشین پرسپولیس یاد آور شد: البته کالدرون با حضور موفق در پرسپولیس توانست دوباره به جمع مربیان پرآوازه در قاره آسیا بازگردد.

ذوالفقارنسب درباره چالش های پرسپولیس در نیم فصل دوم تاکید کرد: من فکر می کنم تیم های مدعی در نقل و انتقالات زمستانی عملکرد خیلی خوبی داشته اند. به همین خاطر پرسپولیس کار خیلی سختی دارد و باید هرچه سریعتر فکری برای پوشش نقاط ضعف خود در خط حمله کند.

بیشتر بخوانید:

بازیکنان مازاد کالدرون در تمرین حاضر می شوند

تگ ها


بیژن ذوالفقارنسب اخبار کالدرون اخبار پرسپولیس پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال