ذوالفقارنسب: شکست امیدها مقابل کره جنوبی عادلانه بود

پیشکسوت فوتبال ایران بر این باور است که شکست تیم امید کشورمان مقابل کره جنوبی عادلانه بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، بیژن ذوالفقارنسب درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال امید ایران مقابل کره جنوبی در دیدار دوم از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا اظهار داشت: کره جنوبی در این مسابقه برتر از ما بود و به پیروزی رسید. حریف خیلی به‌موقع به گل رسید، شرایطش را در طول بازی حفظ و ما را به خوبی کنترل کرد. فکر می‌کنم توانایی تیم ما بیشتر از این هم نبود.

وی با تمجید از عملکرد کره‌ای‌ها در این مسابقه خاطرنشان کرد: بازیکنان کره جنوبی در همه زمینه‌ها، از جمله از لحاظ تکنیکی، کار گروهی، برنامه‌ریزی، دفاع و حمله از ما بهتر بود. با احترام به تیم امید ایران و زحمات کادر فنی، فکر می‌کنم نتیجه‌ای به‌جز این عادلانه نبود.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به مشکلاتی که شاگردان حمید استیلی با آن روبه‌رو بودند، گفت: تیم امید مدت زیادی است که تمریناتش را آغاز کرده، اما فراموش نکنیم کادر فنی این تیم تغییر کرده و همچنین به‌خاطر عدم همکاری لازم باشگاه‌ها با تیم امید، نباید بیشتر از این از این تیم توقع داشته باشیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد و ازبکستان مقابل کره جنوبی، چه نتیجه‌ای می‌گیرد.

اخبار مرتبط:

ایران 1 کره جنوبی 2 ؛ بازی حیاتی را کره برد / امیدها در آستانه حذف

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی امید تیم فوتبال امید امید ایران کره جنوبی بازی امید ایران و امید کره جنوبی بیژن ذوالفقارنسب تیم امید حمید استیلی فوتبال