ذوالفقارنسب: معیار انتخاب ترینیداد و توباگو را متوجه نمی‌شوم.

بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال کشورمان گفت: تیم ترینیدادوتوباگو هیچ شباهتی به رقبای ایران در جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا نداشت و معیار انتخاب این تیم را متوجه نمیشوم ......

بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال کشورمان گفت: تیم ترینیدادوتوباگو هیچ شباهتی به رقبای ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا نداشت و معیار انتخاب این تیم را متوجه نمی‌شوم.

به گزارش مدال بیژن ذوالفقارنسب درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترینیدادوتوباگو اظهار داشت: تیم ترینیداد هیچ شباهتی به رقبای ما در جام ملت‌های 2019 آسیا نداشت. در گروه ما در آسیا تیمی نیست که سبک بازی آن مانند ترینیدادوتوباگو باشد. معمولاً بازی‌های تدارکاتی اهدافی دارد و من اصلاً متوجه نمی‌‌شوم هدف و معیار انتخاب تیم ترینیدادوتوباگو برای دیدار تدارکاتی چه بوده است. در بازی‌های تدارکاتی تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که به رقبای اصلی شباهت داشته باشند، اما این بازی تیم ملی اصلاً این شرایط را نداشت.

وی افزود: ترینیدادوتوباگو تیم بسیار خشنی بود و خوشبختانه هیچ‌کدام از بازیکنان ما مصدوم نشدند. در هر صورت این یک بازی دوستانه است و کادرفنی تیم ملی هم از این قبیل کارها در گذشته زیاد انجام داده است و قطعاً این آخرین مرتبه‌ای هم نبود که با چنین تیم‌هایی بازی می‌کنیم، چون هدف از برگزاری چنین بازی‌هایی فقط حفظ تیم ایران در صدر رنگینگ آسیاست. شما نگاه کنید تیم‌های عراق و عربستان تورنمنت چهارجانبه‌ای را با آرژانتین و برزیل برگزار می‌کنند، اما ما با تیم رده صدم جهان بازی می‌کنیم!

پیشکسوت فوتبال کشومان در خصوص درگیری اوسیانو دا کروز، مربی تیم ملی با یکی از خبرنگاران و همچنین عدم مصاحبه کارلوس کی‌روش با رسانه‌ها تصریح کرد: کی‌روش چند وقت است دیگر خودش حرف نمی‌زند و اعضای کادرفنی‌اش را جلو انداخته و برخوردها هم فیزیکی شده است. متأسفانه برخورد آنها هم با اصحاب رسانه در این بازی بد بود و هنوز هم آثار درگیری روی صورت خبرنگار مانده است. فدراسیون فوتبال حتماً باید نسبت به این برخوردها واکنش نشان دهد. فدراسیون فوتبال و سخنگوی آن باید پاسخگو باشد که کجای دنیا کادرفنی یک تیم چنین برخوردی انجام می‌دهد.

تگ ها


فوتبال