ذوالفقارنسب: منتظر صعود تیم ملی به جام جهانی هستیم

به گزارش مدال به نقل از بیژن ذوالفقار نسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درمورد بازی ایران و ازبکستان در روز دوشنبه گفت: در جدول این گروه سه تیم شانس صعود به جام جهانی را دارند که شانس ایران نسبت به کره و ازبکستان بیشتر است ......

به گزارش مدال به نقل از بیژن ذوالفقار نسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد بازی ایران و ازبکستان در روز دوشنبه گفت: در جدول این گروه سه تیم شانس صعود به جام جهانی را دارند که شانس ایران نسبت به کره و ازبکستان بیشتر است. بازی ایران و ازبکستان برای حریف ازبک بسیار حیاتی است.

وی افزود: ازبکستان یک بازی تدارکاتی با تیم تایلند انجام داده و ما هم در یک بازی دوستانه به مصاف تیم درجه دو اروپا یعنی مونته نگرو رفتیم که پیروز شدیم و بازی خوبی هم  انجام دادیم. دوشنبه هم در تهران میزبان ازبکستان هستیم و اگر بازیکنان تمرکز خوبی داشته باشند و بتوانند توانایی های همیشگی شان را بروز دهند شانس بالایی برای پیروزی در این بازی داریم. البته نتیجه مساوی هم می تواند تیم ملی را به اهدافش برساند.

مربی اسبق تیم ملی با اشاره به شرایط تیم ازبکستان گفت: همواره مقابل ازبک ها مشکل داشتیم درواقع می توان گفت نوع بازی ما با سبک بازی ازبکستان همخوانی ندارد. در دوره گذشته هم در تهران به ازبکستان باختیم امیدوارم تیم ملی بتواند با پیروزی مقابل ازبکستان برای اولین بار دو هفته قبل از پایان مسابقات مقدماتی صعود خود را به جام جهانی قطعی کند.

وی درمورد رکورد نباختن و گل نخوردن تیم ملی اظهار داشت: این یک امتیاز مثبت برای تیم ملی است و نشان می دهد که تیم ملی ساختار منظمی در سطح خودش دارد و آمار قابل تحسینی است که در این سطح از مسابقات تیم ملی بدون گل خورده و باخت در صدر جدول قرار دارد.

ذوالفقار نسب درمورد اینکه فیفا از ایران خواستار تضمین امنیت شده است گفت: کشورهای حوزه خلیج فارس در کنفدراسیون آسیا کرسی هایی دارند و گاهی شیطنت می کنند اما با دیپلماسی وزارت خارجه می توانیم ثابت کنیم که امنیت کامل در ایران برقرار است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال