ذوالفقاری: چرا پرونده شجاعی بررسی نمی‌شود؟

سرپرست تراکتور خواهان صدور حکم کمیته استیناف درباره پرونده محرومیت مسعود شجاعی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حدود ۳ ماه قبل بود که در جریان دیدار تراکتور و گل گهر سیرجان مسعود شجاعی به دلیل اعتراض به داور مسابقه(مهدی سیدعلی) از زمین اخراج شد و بعد از آن در حالی که خودش را برای محرومیت یک جلسه ای ناشی از دریافت کارت قرمز آماده می کرد، از سوی کمیته انضباطی با ۳ جلسه محرومیت جدید روبه رو شد.


شجاعی حالا ۲ جلسه از محرومیتش را سپری کرده و دو جلسه دیگر آن باقی مانده؛ از این رو باشگاه تراکتورمستندات خود را مدت زیادی است به کمیته استیناف داده تا شاید این حکم تعلیق شود اما تاکنون پرونده محرومیت شجاعی حتی مورد بررسی نیز قرار نگرفته است.


ایوب ذوالفقاری، سرپرست تراکتور در این باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «من از مسئولان کمیته استیناف می خواهم هرچه سریع تر این پرونده را بررسی کنند. ما خواهان این هستیم تا با بررسی همه جوانب حکم عادلانه ای داده شود و در نهایت تکلیف این کاپیتان بااخلاق تیم ملی مان روشن شود.»


وی ادامه داد: «شجاعی واقعا در جریان دیدار با گل گهر هیچ کار بدی نکرد. او چون زبان بلد بود می خواست از بازیکن خارجی مان دفاع کند و البته اجازه ندهد او وارد حاشیه شود اما داور ناگهان به سمتش آمد و اخراجش کرد. واقعا او کاری نکرده که بخواهد ۴ جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد اما به هر حال ما اعتراض کردیم و امیدواریم با بررسی همه مستندات از سوی استیناف دو جلسه باقی مانده از محرومیت شجاعی بخشیده شود.»
ذوالفقاری در پایان افزود: «شجاعی بازیکن بااخلاقی است و همه از خصوصیات شخصیتی و رفتاری او باخبرند. فکر می کنم مسعود نیاز به این ندارد که مورد تمجید کسی واقع شود اما نباید در این ماجرا در حق او جفا شود. امیدوارم هرچه سریع تر حکم پرونده صادر شود و البته عادلانه هم باشد که هواداران تراکتور و تیم ما متضرر نشوند.»

بیشتر بخوانید:
​سردار آزمون و پاسخ به علاقه ناپل
پاتوسی: لطفا کمک کنید باید به محل کارم برگردم
تونی اولیویرا: فغانی را هرگز نمیبخشم و فراموش نمی‌کنم! 

 

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال