ذوالفقار نسب: کاوه مصدوم است/آزمون خودش به تیم ملی نیامد!

کارشناس فوتبال گفت: سردار آزمون با وجود دعوت به تیم ملی خودش به اردو نیامد و خط خورد ولی کاوه رضایی ظاهرا به دلیل مصدومیت بازی با ازبکستان را از دست داده است ......

کارشناس فوتبال گفت: سردار آزمون با وجود دعوت به تیم ملی خودش به اردو نیامد و خط خورد ولی کاوه رضایی ظاهرا به دلیل مصدومیت بازی با ازبکستان را از دست داده است.

بیژن ذوالفقارنسب در مورد خط خوردن سردار آزمون و کاوه رضایی از تیم ملی فوتبال برای دیدار با ازبکستان، گفت: سردار آزمون خودش به تیم ملی نیامد این در حالی است که کی‌روش او را به اردو دعوت کرده بود اما این بازیکن به اردو نرفت اما بحث کاوه رضایی متفاوت است به هر حال در اخبار داشتیم که کاوه رضایی دچار مصدومیت شده و به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در تیم ملی مقابل ازبکستان بازی کند.

وی در مورد خط خوردن محمد خانزاده از تیم ملی گفت: تاکنون ندیده‌ایم که  این بازیکن برای تیم ملی بازی کند.

ذوالفقارنسب در مورد دیدار هفته آینده تیم ملی با ازبکستان گفت: نمی‌دانم ازبکستان با چه ترکیبی مقابل ایران قرار خواهد گرفت اما ظاهراً ازبکستان همان تیمی را که می‌خواهد به جام ملت‌های آسیا بیاورد مقابل ما قرار می‌دهد. یک سال و نیم پیش هم ازبکستان با چنین ترکیبی به ایران آمده بود اما اکنون نمی‌توانیم پیش‌داوری کنیم و باید ببینیم کیفیت تیم ازبکستان در دیدار با ایران چگونه است.

تگ ها


ایران فوتبال