ذوب‌آهن از دایی به گزینه خارجی رسید!

باشگاه ذوب‌آهن انتخاب گزینه خارجی را به عنوان سرمربی تیم مدنظر قرار داده است....

به گزارش مدال   و به نقل از فارس احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره این باشگاه اظهار کرد: پس از بررسی و بحث و تبادل نظر اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن مقرر شد مذاکره با گزینه خارجی در دستور کار باشگاه قرار بگیرد که به زودی اعلام خواهد شد.

وی در ارتباط با انتخاب سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: سیاست مد نظر هیئت مدیره و مدیریت باشگاه همواره بر حمایت از تیم های ورزشی باشگاه به ویژه تیم فوتبال بوده و یقینا بایستی فردی سکان هدایت تیم فوتبال ذوب آهن را به دست گیرد که در خور شان، جایگاه و قدمت دیرینه ذوب آهن باشد.

سخنگوی ذوب آهن افزود: با در نظر گرفتن شرایط کلی فوق، قصد داشتیم که از گزینه های مطرح داخلی استفاده نماییم که نمونه بارز آن آقای علی دایی بودند ولی بنا بر مواردی که قبلا و توسط ایشان مطرح شد این کار انجام نپذیرفت و با جمع بندی نهایی که صورت گرفت تصمیم بر استفاده از سرمربی بین المللی و دارای سوابق روشن برای سکان داری تیم فوتبال گردید که مذاکرات لازم در این زمینه با چندین گزینه مطرح، آغاز گردیده که به زودی و پس از نهایی شدن، اطلاع رسانی لازم در این ارتباط صورت می پذیرد.

بیشتر بخوانید:

واکنش سرمربی سابق استقلال به مذاکره با ذوب آهن و ماشین سازی

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی احمد جمشیدی علی دایی سرمربی جدید ذوب آهن ذوب آهن ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال