ذوب‌آهن – استقلال خوزستان/ یاران منصوریان به دنبال جدایی از قعر

ذوب‌آهن فردا میزبان استقلال خوزستان خواهد بود....

ذوب‌آهن فردا میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

ذوب‌آهن و استقلال خوزستان در چارچوب هفته  بیست و دوم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن و استقلال خوزستان فردا در هفته  بیست و دوم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:30/ یکشنبه 26 اسفند/ ورزشگاه فولادشهر

تیم داوری:
داور وسط: علیرضا فغانی/ کمک داوران: محمد راهی و حمید نادری بلداجی/ داوران پشت دروازه: سعید رحیمی مقدم و شاهو اصلانی/ داور ذخیره: سعید علی‌نژادیان/ ناظر داوری: حسین نجاتی

غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن محمدرضا خلعتبری و مسعود ابراهیم‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و استقلال خوزستان در غیاب میثم شاه‌مکوندزاده و ایوب کلانتری محروم به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
پس از چند بازی سنگین و متوالی، ذوب‌آهن فردا در آخرین بازی خود در سال 97 میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. شاگردان علیرضا منصوریان پس از دو پیروزی متوالی در بازی با پدیده (لیگ برتر) و النصر (لیگ قهرمانان آسیا) در تلاش هستند تا سومین بازی متوالی خود را هم با پیروزی پشت سر بگذارند و با رسیدن به امتیاز 21، با دو بازی کمتر در فاصله 8 امتیازی از منطقه قرمز جدول قرار بگیرند. ذوب‌آهن با علیرضا منصوریان هفته به هفته بهتر شده و این سرمربی باانگیزه امیدوار است تا طی هفته‌های آتی وضعیت این تیم را در جدول لیگ برتر نیز سر و سامان ببخشد. در سوی مقابل استقلال خوزستان در نخستین بازی خود زیر نظر فیروز کریمی در تلاش خواهد بود تا فاصله 8 امتیازی خود تا منطقه امن را کاهش دهد. آبی‌های اهواز کار دشواری برای بقا در لیگ برتر در پیش دارند و در این مسیر تک تک امتیازات باقی‌مانده برای قهرمان اسبق لیگ برتر ارزشمند خواهد بود. کریمی کار دشواری برای حفظ استقلال خوزستان در لیگ برتر خواهد داشت و باید دید آیا این سرمربی با تجربه در نهایت در این امر موفق خواهد شد یا خیر.

چهره‌های برتر:
محمدرضا حسینی و کریستین اوساگوانا بازیکنان کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و امیرحسین باقرپور و وحید خشتان نقشی مشابه در ترکیب استقلال خوزستان دارند.

دوئل‌ها:
تقابل قاسم حدادی‌فر و وحید نامداری در میانه میدان و جدال امیرحسین باقرپور و میلاد فخرالدینی در خط دفاعی ذوب‌آهن جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم ذوب‌آهن 4 پیروزی و سهم استقلال خوزستان 5 پیروزی بوده و 2 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن:
محمدرشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، علیرضا چراغعلی، محمدرضا حسینی، محمدرضا عباسی و کریستین اوساگوانا

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
فرزین گروسیان، مصطفی کیانی، میثم کریمی، ساسان شیرمردی، وحید حمدی‌نژاد، محمد شریفی، وحید نامداری، سعید زارع، امیرحسین باقرپور، مجتبی رمضانی و وحید خشتان