ذوب آهن ۳ – ۴ الاتحاد/ حذف تاریخی در شب خودزنی شاگردان منصوریان

شاگردان علیرضا منصوریان در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتحاد عربستان رفتند و با نتیجه چهار بر 3 مغلوب شدند...

شاگردان علیرضا منصوریان در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتحاد عربستان رفتند و با نتیجه چهار بر 3 مغلوب شدند

به گزارش مدال، بازی برگشت تیم ذوب آهن ایران مقابل الاتحاد عربستان از ساعت 23:30 در قطر آغاز شد که مسابقه با نتیجه  4 بر 3 به سود الاتحاد به پایان رسید. 

بازی رفت دو تیم با نتیجه 2 بر یک به سود الاتحاد به پایان رسید. به این ترتیب ذوب آهن آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم از این مسابقات حذف شد. علیرضا منصوریان که تیمش را از پلی آف آسیا بدون شکست به این مرحله رسانده بود در مرحله یک هشتم نهایی باخت.
الاتحاد عربستان باید با برنده بازی الاهلی و الهلال عربستان بازی کند.
می توان گفت ذوب آهن با اشتباه کودکانه دروازه بانش محمد باقر صادقی در دقیقه 55 از آسیا حذف شد.  دروازه بانی که در نیمه اول مسابقه درخشید اما در ابتدای نیمه دوم با اشتباهی عجیب باعث شد گل دوم الاتحادبه ثمر برسد. او با سایه زنی یک توپ ساده گل دوم حریف سعودی را به ثمر رساند!
علیرضا منصوریان هم که با استقلال سابقه باخت 6 بر یک مقابل العین را داشت یک بار دیگر یک باخت سنگین آسیایی را در کارنامه مربیگری اش ثبت کرد!
ذوب آهن در این مسابقه نیز در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 6 بر 4 بازنده شد.

اخبار مرتبط:

لیگ قهرمانان آسیا؛ خلاصه بازی ذوب‌آهن ۳ - ۴ الاتحاد/ ویدیو

ذوب‌آهن 3 – 4 الاتحاد عربستان/ گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن الاتحاد عربستان علیرضا منصوریان