ذوب‌آهن ایران – الاتحاد عربستان/ در انتظار یک شروع خوب

ذوب‌آهن امشب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان به میدان خواهد رفت....

ذوب‌آهن ایران و الاتحاد عربستان در دیداری ار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن ایران و الاتحاد عربستان امشب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:30/دوشنبه 14 مرداد/ ورزشگاه زعبیل، دوبی

تیم داوری:
داور وسط: مانینگ (چین)/ کمک داوران: شی ژانگ و کائو یای (چین)/ داور ذخیره: فو مینگ (چین)/ ناظر داوری: اسماعیل الحافی (اردن)

غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن محمدرضا خلعتبری و نیما طاهری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و الاتحاد نیز کارلوس ویلانوا را به دلیل مشابه در اختیار نخواهد داشت.

نمای بازی:
در نخستین بازی فصل، ذوب‌آهن امشب در دوبی مقابل الاتحاد عربستان به میدان خواهد رفت. تنها بازمانده ایران در این رقابت‌ها مقابل تیم سرسخت عربستانی کار دشواری در پیش خواهد داشت و آن چه کار شاگردان منصوریان را در این بازی دشوار خواهد کرد، بازی نکردن الاتحاد در فصل جاری است چرا که رقیب امشب ذوب‌آهن نیز در این دیدار برای نخستین بار به میدان خواهد رفت. الاتحاد تغییرات زیادی در ترکیب خود داشته و عمق خط دفاعی و مرکز زمین این تیم دستخوش تغییرات زیادی شده است. خوزه لوئیس سیرای شیلیایی به دنبال رسیدن به مراتب بالاتر این بازی‌ها همراه با الاتحاد است هر چند ذوب‌آهن با منصوریان تیمی به شدت سرسخت، نباز و غافلگیرکننده بوده و این ویژگی در هفته‌های پایانی لیگ برتر و دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به اثبات رسیده است. تنها نماینده باقی‌مانده ایران در فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا، به دنبال شروع خوب فصل خواهد بود و در این مسیر منصوریان و یارانش امشب برای کسب پیروزی به میدان خواهند رفت، هر چند ذوبی‌ها کار دشواری مقابل تیم چند ده میلیون یورویی الاتحاد در پیش خواهند داشت. 

چهره‌های برتر:
ارسلان مطهری و دانیال اسماعیلی‌فر بازیکنان کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و لوئیس خیمنز و رومارینیو نقشی مشابه در ترکیب الاتحاد دارند.

دوئل‌ها:
تقابل دانیال اسماعیلی‌فر و منصور الحربی در سمت چپ دفاعی الاتحاد و جدال لوئیس خیمنز و حمید بوحمدان در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 2 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم ذوب‌آهن ایران یک پیروزی بوده و بک بازی نیز با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن ایران:
محمدباقر صادقی، هادی محمدی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، قاسم حدادی‌فر، ارسلان مطهری و رضا حبیب‌زاده

ترکیب احتمالی الاتحاد عربستان:
فواز القرنی، زیاد الصحفی، عمار الدحیم، طارق عبدالله، منصور الحربی، جابر عیسى، خالد السمیری، لوئیس خیمنز، امیلیانو وچیو، رومارینیو و هارون كامارا

اخبار مرتبط:
ترکیب احتمالی ذوب‌آهن مقابل الاتحاد
خارجی‌‌های نامدار در ترکیب الاتحاد؛ از ستاره سابق اینتر تا گلزن برزیلی
مدافع ذوب‌آهن بخشیده شد 

تگ ها


ذوب آهن پیش بازی ذوب آهن الاتحاد الاتحاد لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ ذوب آهن الاتحاد الاتحاد-ذوب آهن AFC Champions League فوتبال