ذوب‌آهن ایران – النصر عربستان/ به دنبال برد شماره 4

ذوب‌آهن فردا در چارچوب دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهد رفت....

ذوب‌آهن فردا در چارچوب دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.

ذوب‌آهن ایران و النصر عربستان در دیداری از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن ایران و النصر عربستان فردا در دیداری از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 19:15/ دوشنبه 20 اسفند/ ورزشگاه آل مکتوم دوبی، امارات متحده عربی

تیم داوری:
داور وسط: کواک مان (هنگ کنگ)
 
غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن محمدرضا خلعتبری را به دلیل مصدومیت و هادی محمدی را به دلایل انضباطی در اختیار ندارد و النصر بدون غایب سرشناسی مقابل ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
ذوب‌آهن در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا در دوبی به مصاف النصر عربستان خواهد رفت، دیداری که در زمین بی‌طرف و به میزبانی النصر برگزار می‌شد. شاگردان منصوریان در هفته اول این بازی‌ها در خانه هرچه زدند به در بسته خورد و حال در تلاش هستند تا با پیروزی در این دیدار جمع امتیازات خود را به 4 برسانند و این گونه تساوی خانگی هفته نخست را جبران کنند. النصر با وجود اینکه در لیگ عربستان نتایج خوبی کسب کرده و در حال حاضر پس از الهلال در رده دوم جدول قرار دارد در لیگ قهرمانان آسیا در بازی نخست مقابل الوصل شکست خورده و شرایط خوبی در جدول بازی‌های گروه اول ندارد. خط زدن سه ستاره هجومی و گران‌قیمت (بیشتر بخوانید: غایبان 400 میلیاردی النصر مقابل ذوب‌آهن) برای لیگ قهرمانان آسیا شاید بدین معنا باشد که برای مسئولین النصر بازی‌های داخلی نسبت به لیگ قهرمانان آسیا در اولویت قرار گرفته و احتمالا به همین دلیل است که سرمربی پرتغالی النصر در بازی پلی‌آف و هفته نخست این بازی‌ها تمایل زیادی به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب این تیم داشته است.

چهره‌های برتر:
قاسم حدادی‌فر و رضا حبیب‌زاده بازیکنان کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و حمدالله عبدالرزاق و جولیانو نقشی مشابه در ترکیب النصر دارند.

دوئل‌ها:
تقابل جولیانو و بوحمدان در میانه میدان و جدال نژادمهدی و عبدالرزاق در خط دفاعی ذوب‌آهن جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که هر 3 دیدار با پیروزی ذوب‌آهن خاتمه یافته است. (بیشتر بخوانید: 3 برد فراموش نشدنی ذوب‌‎آهن مقابل النصر)

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن ایران:
محمدرشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، علیرضا چراغعلی، محمدرضا حسینی، رضا حبیب‌زاده و کریستین اوساگوانا

ترکیب احتمالی النصر عربستان:
برد جونز، مایکون، عمر هوساوی، سلطان الغنام، عبدالرحمان العبید، عدالعزیز جبرین، عبدالله الخیبری، یحیی الشهری، فهد بن جمیعه، جولیانو و عبدالرزاق حمدالله