ذوب‌آهن ایران – الوصل امارات/ تلاش علی منصور برای تداوم روزهای خوش

ذوب‌آهن فردا به مصاف الوصل امارات خواهد رفت....

ذوب‌آهن فردا به مصاف الوصل امارات خواهد رفت.

ذوب‌آهن ایران و الوصل امارات در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن ایران و الوصل امارات فردا در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:10/ دوشنبه 19 فروردین/ورزشگاه زعبیل، دوبی

تیم داوری:
داور وسط: یاماتو یودی/ کمک داوران: هیروما ریو و نیشی هاشی ایسائو/ داور ذخیره: توجو مینرو (همگی از ژاپن)

غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن محمدرضا عباسی و محمدرضا خلعتبری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و الوصل در غیاب رونالدو مندز مصدوم و فابیو لیمای محروم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ذوب‌آهن فردا در دوبی به مصاف الوصل امارات خواهد رفت. شاگردان منصوریان که طی هفته‌های اخیر کاملا متحول شده‌اند و پس از هفته‌ها بحران در کسب نتیجه، 8 بازی متوالی بدون باخت را پشت سرگذاشته‌اند و در این مدت 4 پیروزی به دست آورده‌اند. برای تداوم این روند، ذوب‌آهن نیاز به کسب پیروزی در زمین الوصل خواهد داشت و 3 امتیاز این بازی خارج از خانه سبب خواهد شد تا در پایان دور رفت شاگردان منصوریان 6 امتیازی شوند و شانس حضور در صدر جدولاین گروه را داشته باشند. در سوی دیگر میدان الوصلی قرار دارد که پس از ناکامی مطلق در نیم‌فصل نخست لیگ برتر امارات، با کادر فنی جدید روزهای بهتری را طی ماه‌های اخیر سپری کرده است. الوصل تیم جوانی است و به همین دلیل است که مقابل صدرنشین لیگ برتر عربستان موفق به کسب پیروزی می‌شود و مقابل نماینده عراق با شکست تلخ 5 گله را تجربه می‌کند. 

چهره‌های برتر:
حمید بوحمدان و ارسلان مطهری بازیکنان کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و کایو و علی سالمین نقشی مشابه در ترکیب الوصل دارند.

دوئل‌ها:
جدال قاسم حدادی‌فر و علی سالمین در میانه میدان و تقابل ارسلان مطهری و وحید اسماعیل در خط دفاعی الوصل جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن ایران:
محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، محمدزبیر نیک‌نفس، محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا

ترکیب احتمالی الوصل امارات:
حمید عبدالله، عبدالله جاسم، وحید اسماعیل، سالم جمعه، عبدالله صالح، علی سالمین، خمیس اسماعیل، عبدالله کاظم، علی صالح، کایو و یوسف احمد