ذوب‌آهن ایران – الوصل امارات/ یک گام تا صعود

ذوب‌آهن امروز میزبان الوصل امارات خواهد بود....

ذوب‌آهن ایران و الوصل امارات در چارچوب دیداری از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز  به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن ایران و الوصل امارات امروز در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:00/ سه‌شنبه 3 اردیبهشت/ ورزشگاه فولادشهر

تیم داوری:
داور وسط: کو هیونگ جین/ کمک داوران: یو کوانگ یئون و پارک سانگ جون/ داور ذخیره: چای سانگ هیوپ (همگی از کره جنوبی)

غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن محمدرضا خلعتبری، محمدرضا عباسی، زبیر نیک‌نفس و مجتبی مقتدایی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و الوصل در غیاب عبدالرحمن علی و خمیس اسماعیل محروم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در چهارمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ذوب‌آهن امشب در خانه به مصاف الوصل امارات خواهد رفت. با 7 امتیاز از 3 بازی، ذوب‌آهن در صدر جدول گروه اول این رقابت‌ها قرار گرفته و بهترین پیروزی خود در این بازی‌ها را نیز در بازی رفت مقابل الوصل کسب کرده و حال در تلاش است تا با پیروزی مقابل این تیم و رسیدن به امتیاز 10 و در صورت شکست احتمالی النصر مقابل الزورا در عراق، صعود خود به مرحله حذفی را دو پس از بازی چهارم قطعی کند. در سوی دیگر میدان الوصل قرار دارد، تیمی که از 3 بازی خود در این رقابت‌ها تنها سه امتیاز کسب کرده و در 4 بازی اخیر خود در تمام رقابت‌ها سه بار با شکست از زمین خارج شده است. الوصل در لیگ در میانه‌های جدول جای گرفته و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل آتی ندارد و با توجه به وضعیت این تیم در جدول گروه اول لیگ قهرمانان، بازی امروز تقریبا آخرین شانس الوصل برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان خواهد بود.

چهره‌های برتر:
ارسلان مطهری و حمید بوحمدان بازیکنان کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و کایو و فابیو لیما نقشی مشابه در ترکیب الوصل دارند.

دوئل‌ها:
تقابل فابیو لیما و حمید بوحمدان در میانه میدان و جدال عبدالله سالم و ارسلان مطهری در خط دفاعی الوصل جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن ایران:
محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، محمد نژاد‌مهدی، میلاد ‌فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، مهران درخشان‌مهر، محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا

ترکیب احتمالی الوصل امارات:
حمید عبدالله، عبدالله جاسم، عبدالله صالح، سالم جمعه، حزاع الفارسی، علی سالمین، رولاندو مندز، خلیل خمیس، علی صالح، فابیو لیما و کایو

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن الوصل امارات AFC Champions League فوتبال