ذوب‌آهن در آستانه تغییرات مدیریتی؛ آذری رفتنی شد؟

طبق شایعات موجود سعید آذری در آستانه خداحافظی از ذوب‌آهن قرار دارد و عضو جدید هیئت مدیره نزدیک صندلی مدیریت باشگاه است....

به گزارش مدال، تقریبا از اواسط لیگ هجدهم شایعات فراوانی در خصوص خداحافظی سعید آذری از باشگاه ذوب‎‌آهن وجود داشت. برخی اختلاف با هیئت مدیره را دلیل رفتن مدیرعامل باشگاه می‌دانستند و برخی دیگر این تصمیم را فراتر از مدیریت باشگاه و به کارخانه ذوب‌آهن مرتبط می‌دانستند. 

اما در هفته پیش یک عضو جدید توسط مدیران کارخانه وارد هیئت مدیره شد. مجتبی فریدونی که بیش از این هم در باشگاه عهده دار سمت بود وارد جمع مدیریتی ذوب‌آهن شد. فریدونی و آذری تقریبا دو سال قبل با یکدیگر درگیری داشتند و حالا ورود او به هیئت مدیره ابهامات را بیشتر می‌کند. هر چند که آذری طی مصاحبه‌ای از رفاقت با او سخن گفته است و ورودش به هیئت مدیره را به فال نیک گرفته است. 

هر چند که طبق شایعات موجود باید رفتن آذری از مدیریت ذوب‌آهن را جدی تر از قبل بدانیم. تصمیمی که به نظر می‌رسد از نهادی بالاتر از باشگاه یعنی کارخانه گرفته شده و تغییرات در بودجه و هم‌چنین فعل و انفعالات مدیریتی چندان هم بدون ارتباط با آن نبوده است.

اخبار مرتبط:

آذری:خارج از اصفهان بازی نمی‌کنیم

تگ ها


ذوب آهن برکناری سعید آذری سعید آذری فوتبال