ذوب آهن مثل صنعت نفت؛ باید بازی کند

با وجود ابتلای ۱۱ عضو از اعضای تیم ذوب آهن &#۱۶۰;به کرونا دیدار این تیم در برابر شهر خودرو باید برگزار شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سازمان لیگ پیش از این در شرایط سخت تر رای به برگزاری بازی داده بود. صنعت نفت در حالی دیدار خود در برابر پیکان را برگزار کرد که به دلیل بسته بودن پنجره قادر به استفاده از هیچ یک از بازیکنان جدید خود نبود و از آنجایی که بازیکنان زیادی را در فصل نقل و انتقالات تابستانی از دست داده بود مجبور شد ۶ بازیکن رده سنی جوانان و امید را به میدان بفرستد. 

ذوب آهن در لیست ۳۶ بازیکن دارد که تنها ۱۱ بازیکن نتیجه تست کرونای آنها مثبت بوده؛ این بدین معنی است که ۲۵ بازیکن ذوب آهن برای بازی در برابر شهر خودرو شرایط ایده آلی دارندو بر همین اساس سازمان لیگ تاکید به برگزاری این بازی دارد. این نکته ای است سهیل مهدی – سرپرست کمیته مسابقات هم روی آن تاکید دارد  و اذعان کرده این دیدار طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد. جلسه هماهنگی پیش از بازی این دو تیم هم برگزار شده است و تیم داوری و هم چنین شهر خودرو هم در شهر میزبان مستقر هستند. 

در صورت برگزاری این دیدار – مسابقه هفته ششم ذوب آهن و پرسپولیس هم طبق برنامه برگزار خواهد شد. سازمان لیگ برای جلوگیری از لغو بازیها به خاطر کرونا پیش بینی هایی از قبل داشته است. به همین خاطر این فصل تیم ها می توانستند نام ۳۶ بازیکن را در لیست خود قرار دهند. در حالی که فصل گذشته تعداد بازیکنان تیم های لیگ برتری کمتر بود.

بیشتر بخوانید:

سپاهان به صخره مسجد سلیمان رسید/ ذوب آهن مثل پرسپولیس نشد!

رضایی: من خوبم اما اوضاع کرونا در تیم بحرانی‌ست

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال