ذوب‌آهن - پدیده؛ دیداری در دلِ فیفادی

قرار است شاگردان مهدی رحمتی برای اردویی یک روزه، اول هفته آینده به اصفهان سفر کنند و دیداری دوستانه مقابل ذوب‌آهن برگزار نمایند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از تعطیلات یک‌هفته‌ای تمرینات تیم فوتبال پدیده بعد از پیروزی دلچسب مقابل گل‌گهر سیرجان، با فراخوان کادرفنی پدیده قرار است از عصر امروز دور جدید تمرینات این تیم مشهدی آغاز شود؛ با این‌که انتظار می‌رفت در تعطیلات بازی‌های ملی دوئل معوقه استقلال و پدیده انجام پذیرد، اما این اتفاق رخ نداد تا برنامه‌ریزی بازی‌های بعدی پدیده نامعلوم باشد.

این نامعلوم بودن برنامه‌ی بازی‌های پدیده باعث شده تا مهدی رحمتی و دستیارانش برگزاری یک اردوی آماده‌سازی را در دستور کار خود قرار دهند؛ قرار است پس از انجام چند جلسه تمرینی در مشهد، برای انجام اردوی تدارکاتی یک روزه، بازیکنان پدیده جمعه هفته جاری راهی اصفهان شوند و شنبه ۱۵ خردادماه، در دیداری دوستانه در اصفهان به مصاف ذوب آهن بروند.

سفر شاگردان مهدی رحمتی یک روزه است و بعد از برگزاری این دیدار پدیده دوباره راهی مشهد خواهد شد؛ جالب آن‌که این مسابقه دوستانه میان پدیده و ذوب‌آهن، چهار دوئل دو تیم در این فصل از رقابت‌هاست. در دور رفت لیگ برتر پدیده با هدایت مهدی رحمتی توانست ذوب‌آهن تحت هدایت رحمان رضایی را در اصفهان شکست بدهد، در دور برگشت دوئل شاگردان حسینی و رحمتی در مشهد برنده نداشت و در جام حذفی نیز در اصفهان شاگردان مجتبی حسینی پدیده را از گردونه رقابت‌ها کنار زدند.

حالا باید دید این دیدار دوستانه چه نتیجه‌ای را در پایان خواهد داشت و شاگردان مهدی رحمتی طلسم نبردن ذوبی‌ها در اصفهان در این فصل از رقابت‌ها را در دیداری دوستانه خواهند شکست یا خیر؟

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال