ذوب آهن 1_0 استقلال؛ باخت آبی‌ها در یک دیدار جنجالی

تیمهایاستقلال و ذوب آهن از مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه فولاد شهربه مصاف هم رفتند ......

 تیمهای استقلال و ذوب آهن از مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم رفتند.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۹:۱۵ آغاز شد.

 ترکیب ذوب آهن: رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، محمد نژاد مهدی، محمد ستاری(۱۸- قاسم حدادی فر)، جورجی ولسیانی، حمید بوحمدان، بختیار رحمانی، مرتضی تبریزی(۶۳- محمدرضا عباسی)، محمدرضا حسینی(۸۴- ربیع عطایا) و کی روش استنلی

 ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان(۴۲- علی قربانی)، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۴: روی کار تیمی استقلالی ها، بازیکنان این تیم صاحب فرصت شدند اما رشید مظاهری این فرصت را از استقلالی ها گرفت.

دقیقه ۱۵: روی ارسال وریا غقوری از جناح راست، اسماعیلی اقدام به سرزنی کرد که مظاهری به سختی توپ را برگشت داد و توپ برگشتی را هم شجاعیان زد که توپ بعد از برخورد با دیرک دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۰: یک و دوی اسماعیلی و سهرابیان به فرصت خوبی برای استقلال تبدیل شد اما این مظاهری بود که با خروج به موقع این فرصت را از اسماعیلی گرفت.

دقیقه ۳۵: شوت سنگین قاسم حدادی فر را رحمتی با واکنشی به موقع برگشت داد.

 دقیقه ۴۳: ضربه ایستگاهی ارسالی جپاروف می رفت تا با ضربه سر مرتضی تبریزی تبدیل به گل به خودی شود که باز هم واکنش مظاهری مانع از این مهم شد.

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۳: سانتر بوحمدان با ضربه سر مهاجم ذوب آهن همراه شد که رحمتی با واکنشی استئنایی مانع از ورود توپ به دروازه استقلال شد.

 دقیقه  ۷۰: شوت سنگین جپاروف از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

 دقیقه ۹۰: نژاد مهدی از سوی داور با کارت زرد دوم و در نهایت اخراج از زمین مواجه شد.

(گل اول ذوب آهن) دقیقه ۹۰: ضربه ایستگاهی استنلی را رحمتی با واکنشی استثنایی برگشت داد اما توپ در برگشت روی حمله دوباره ذوبی ها به دست چشمی خورد تا داور اعلام پنالتی کند. ولسیانی این توپ را تبدیل به گل کرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال