ذوب‌آهن 1 – 2 الاتحاد/ یاران علی‌منصور در انتظار بازی برگشت

ذوب‌آهن در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان با حساب 2 بر 1 مغلوب شد....

ذوب‌آهن مقابل الاتحاد عربستان شکست خورد.
به گزارش خبرنگار مدال، در یکی از بازی‌های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2019، ذوب‌آهن امروز در ورزشگاه زعبیل دوبی مقابل الاتحاد عربستان به میدان رفت و در نهایت با حساب 2 بر 1 مغلوب شد.
قاسم حدادی‌فر در دقیقه 7 این بازی ذوب‌آهن را پیش انداخت با این حال لوئیس خیمنز در دقیقه 10 و زیاد الصحفی در دقیقه 72 موفق شدند دو بار دروازه ذوب‌آهن را باز کنند و این تیم سرسخت را نهایت با شکست بدرقه کنند.
این نخستین بازی فصل هر دو تیم بود و تاثیرات تمرین پیش‌فصل در بازی هر دو تیم دیده می‌شد. ذوب‌آهن پس از گلی که به ثمر رساند نتوانست موقعیت خطرناک چندانی ایجاد کند و بازیکنان این تیم در میانه میدان بازی چندان خوبی از خود به نمایش نگذاشتند. تعویض‌های منصوریان نیز کمکی به حال ذوب‌آهن نکرد تا نخستین شکست فصل برای این تیم سبزپوش ثبت شود.
تک گل زده ذوب‌آهن در این بازی تنها اندوخته یاران منصوریان از بازی رفت بود و حال ذوبی‌ها در انتظار بازی برگشت و تلاش برای جبران شکست امروز در بازی هفته آینده خواهند بود.

اخبار مرتبط:
ذوب‌آهن ایران 1 – 2 الاتحاد عربستان/گزارش لحظه به لحظه
گزارش تصویری دیدار ذوب‌آهن ایران - الاتحاد عربستان 
گل اول ذوب‌آهن به الاتحاد توسط قاسم حدادی‌فر/ ویدیو
گل اول الاتحاد به ذوب‌آهن توسط لوئیس خیمنز/ ویدیو
گل دوم الاتحاد به ذوب‌آهن توسط زیاد الصحفی/ ویدیو
خلاصه بازی ذوب‌آهن 1 - 2 الاتحاد/ ویدیو

تگ ها


ذوب آهن ذوب آهن الاتحاد الاتحاد لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ گزارش بازی ذوب آهن الاتحاد الاتحاد-ذوب آهن AFC Champions League فوتبال