ذوب آهن 2 - پدیده 1/ ذوبی‌ها بر نوار پیروزی

تیم های ذوب آهن اصفهان و پدیده مشهد از سری مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر و از ساعت 15:30 امروز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود ذوب آهن به پایان رسید ......

 تیم های ذوب آهن اصفهان و پدیده مشهد از سری مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر و از ساعت 15:30 امروز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود ذوب آهن به پایان رسید.

در دقیقه 10 ارسال کرنر خطرناک بر روی دروازه از سوی ذوبی ها و ضربه سر زیبای خالد شفیعی می رفت که اولین گل این دیدار را ثبت کرده باشد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 20 یک سانتر ارسالی زیبا از سمت چپ محوطه جریمه پدیده کافی بود تا کی روش استنلی که این روزها خوب در تیم ذوب آهن جا افتاده است، با یک ضربه سر دروازه را باز کند و حساب کار را یک بر صفر به سود شاگردان قلعه نویی تغییر دهد. شاگردان رضا مهاجری که نمی خواستند از این دیدار دست خالی به مشهد برگردند کمی فشار را بیشتر کردند و شوت سرکش اکبر صادقی تهدیدی شدید برای دروازه رشید مظاهری به وجود آورد. بازی می رفت که در نیمه اول تمام شود اما یک پنالتی به سود پدیده گرفته شد و اکبر صادقی بود که نتیجه را یک بر یک مساوی کرد. ذوب آهنی ها به اعلام این پنالتی معترض بودند و اعتقاد داشتند که توپ به دست بوحمدان برخورد نکرده است. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم دیدار دو تیم با سوت محمدرضا اکبریان، داور بازی آغاز شد. در همان ابتدای نیمه و در دقیقه 53 ضربه سر بختیار رحمانی را دروازه بان پدیده به خوبی دفع کرد. بعد از یکی دو حمله از سمت تیم میزبان، این بار پدیده بود که خودی نشان داد و حملات جسته و گریخته ای را روی دروازه ذوب آهن انجام داد. تساوی در این دیدار برای هیچ یک از دو تیم نتیجه مطلوبی نخواهد بود و هر دو تیم سعی می کنند حملاتی را روی دروازه یک دیگر انجام دهند. در حالی که همه منتظر نتیجه مساوی یک بر یک بودند، در اواخر بازی ذوب آهن گل دوم را توسط مرتضی تبریزی و باز هم روی ضربه سر به ثمر رساند و بازی را با نتیجه 2 بر یک به پایان برد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال