ذوب‌آهن 2 - 2 استقلال/ طلسم نبردن‌های استقلال ادامه دارد

استقلال در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود با تساوی دو بر دو متوقف شد....

استقلال در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود با تساوی دو بر دو متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر استقلال در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود با تساوی دو بر دو متوقف شد.

بازی جذاب دو تیم با حملات استقلال آغاز شد و آبی‌ها در همان دقایق ابتدایی می‌توانستند روی شوت محسن کریمی به گل برسند. ذوب‌آهن نیز حملات جسته و گریخته‌ای روی دروازه استقلال ایجاد کرد با این حال این حملات سودی در نیمه نخست نداشت تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم بازی سریع‌تر و جذاب‌تر آغاز شد و پس از چند موقعیت خطرناک که روی دروازه‌های دو تیم ایجاد شد در نهایت استقلال بود که توسط داریوش شجاعیان به گل رسید. بلافاصله پس از این گل ذوب‌آهن توسط دانیال اسماعیلی‌فر به گل رسید. بازی با حملاتی از جانب هر دو تیم ادامه داشت و روی یکی از این حملات و با ضربه دقیق فرشید اسماعیلی، دروازه ذوب‌آهن برای بار دوم باز شد. این پایان کار نبود چرا که ذوب‌آهن بلافاصله درصدد جبران درآمد و روی موقعیتی که آبی‌ها در آن معتقد به آفساید بودند موفق شدند بازی را به تساوی بکشند و بازی نیز در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

با این تساوی ذوب‌آهن 4 امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول جای گرفت و استقلال با 3 امتیاز رده چهاردهم جدول را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط:
ذوب‌آهن 2 – 2 استقلال/ گزارش‌‌‌‌ لحظه به لحظه
خلاصه بازی ذوب‌آهن 2 - 2 استقلال/ ویدیو 

تگ ها


استقلال ذوب آهن استقلال ذوب آهن هفته پنجم لیگ نوزدهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران هفته پنجم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال