ذوق‌زدگی دو پدیده برزیلی رئال مادرید پس از گلزنی

امشب تیم زین‌الدین زیدان موفق شد به لطف گلزنی دو جوان برزیلی این تیم، اوساسونا را شکست داده و صدرنشین شود...

امشب تیم زین‌الدین زیدان موفق شد به لطف گلزنی دو جوان برزیلی این تیم، اوساسونا را شکست داده و صدرنشین شود

به گزارش خبرنگار مدال، رئال مادرید امشب موفق شد با برتری ۲-۰ مقابل اوساسونا به صدر جدول لالیگا صعود کند و زین‌الدین زیدان این برتری را در شبی به دست آورد که برای دیدار روز شنبه با اتلتیکومادرید، به بیل، بنزما و هازارد استراحت داده بود. گل‌های رئال مادرید در این بازی توسط دو ستاره جوان و برزیلی کهکشانی‌ها یعنی وینیسیوس جونیور و رودریگو گوئس به دست آمد.

وینیسیوس سال گذشته هم در روزهای تاریک رئال مادرید، چشم و چراغ تیم زیدان بود و امسال با وجود پیوستن ادن هازارد و البته آمادگی گرت بیل و کریم بنزما بیشتر نیمکت‌نشین است. اما امشب در غیاب مثلث تهاجمی رئالی‌ها بار مسئولیت بر دوش جونیور بود و هم در نیمه اول موفق شد با یک ضربه استثنایی دروازه اوساسونا را باز کند و در نیمه دوم نیز، رودریگو گوئس ۱۸ ساله بلافاصله پس از ورود به زمین، با اولین لمس توپ خود گل دوم را وارد دروازه اوساسونا کرد تا زیدان با جوانان خودش به صدر جدول صعود کند.

وینیسیوس پس از این بازی به خبرنگاران گفت:

"من همیشه دوست دارم تا برای رئال گلزنی کنم اما در بازی‌های اخیر با بدشانسی ناکام مانده بودم. اما بسیار خوشحالم که قبل از دربی حساس مادرید، موفق شدم با گلزنی در این بازی هواداران را در برنابئو شاد کنم. پس از مصدومیت فصل گذشته شرایط برایم کمی دشوار شد و خیلی خوب بازی نمی‌کردم. واقعیت این است که امسال مثل فصل گذشته خوشحال نبودم. فصل قبل شرایط برایم متفاوت بود و همیشه خوشحال بودم. حالا از زیر فشار خارج شده‌ام و امیدوارم بتوانم به همین روند ادامه دهم."

دیگر پدیده جوان زیدان یعنی رودریگو به اولین بازیکن کهکشانی‌ها پس از سال ۲۰۰۲ تبدیل شد که یک دقیقه پس از ورودش به زمین موفق به گلزنی شده است. قبل از او رونالدوی برزیلی موفق به ثبت این رکورد شده بود. او هم پس از پایان این دیدار گفت:

"دلیل اینکه توانستم به این زودی گلزنی کنم، اعتماد به نفسی است که زیدان به من داده است. هدف من این است تا با اثبات خودم، هر چه زودتر جایگاهم را در تیم اصلی به دست آورم. بسیار خوشحالم و شنیدن نام خودم در ورزشگاه برایم لحظاتی رویایی بود و تشویق هواداران مرا به وجد آورد."

اخبار مرتبط:

رئال مادرید ۲ - ۰ اوساسونا؛ صدرنشینی کهکشانی‌ها در غیاب ستارگان

ذوق‌زدگی دو پدیده برزیلی رئال مادرید پس از گلزنی

تگ ها


پدیده برزیلی زین‌الدین زیدان کهکشانی‌ها فوتبال جهان فوتبال