ذوق زدگی ستاره های سابق لیورپول از قهرمانی!

لوییس سوارز و فرناندو تورس، دو ستاره گلزن و سابق لیورپول قهرمانی این تیم در لیگ برتر را تبریک گفتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول در طول این سه دهه ستاره های بزرگی مانند لوییس سوارز و فرناندو تورس را به خدمت می گرفت، اما باز هم موفق به فتح لیگ برتر نمی شد و دیشب بالاخره برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر این اتفاق رخ داد. حالا دو ستاره ای که سالها در خط حمله مرسی سایدی ها عملکرد درخشانی ارائه داده بودند نیز از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشحالی کرده اند.

لوییس سوارز به تلویزیون باشگاه لیورپول گفت: "جوردن هندرسون و سایر بازیکنان لیورپول، من برای شما و خانواده تان و برای افرادی که در لیورپول کار می کنند و هواداران لیورپول بسیار خوشحالم. امیدوارم این بار لذت ببرید زیرا این اتفاق برای هواداران لیورپول شگفت انگیز است. شما قهرمان هستید."

البته لوییس سوارز تنها بازیکن سابق لیورپول نبود که قهرمانی آنها را تبریک گفت. فرناندو تورس نیز اینستاگرام نوشت: "تبریک فراوان به همه ارکان لیورپول به خاطر قهرمان شدن در لیگ برتر. یک تیم باورنکردنی، یک سرمربی بزرگ، کادر عالی، اما بالاتر از همه تبریک صمیمانه من به همه هواداران لیورپول.. شما این همه مدت صبر کرده اید و بالاخره این جام دلخواه شماست. شما واقعا سزاوار این موفقیت هستید."

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فرناندو تورس فوتبال جهان قهرمانی لیورپول لیورپول