رئال آلترناتیوهای پوگبا را بررسی می‌کند

با توجه کاهش امیدهای رئال مادرید برای جذب پل پوگبا، کهکشانی‌ها گزینه‌های آلترناتیو او را مورد بررسی قرار می‌دهند....

رئال آلترناتیوهای پوگبا را بررسی می‌کند

به گزارش مدال؛ با گذشت هر روز و نزدیک‌تر شدن به پایان مهلت نقل‌وانتقالات فوتبال انگلیس در روز هشتم آگوست و با مخالفت هر پیشنهادی برای پوگبا، امیدهای رئال مادرید برای جذب او روز به روز کمرنگ‌تر می‌شود. این در حالی‌ست که آخرین درخواست منچستریونایتد از کهکشانی‌ها برای موافقت با این انتقال مبلغ 200 میلیون یورو بوده که بسیار فراتر از مبلغ مد نظر کهکشانی‌ها است.

در این بین سران باشگاه انگلیسی خیلی واضح بیان کرده‌اند که پوگبا اصلی‌ترین قطعه پازل فصل آینده شیاطین سرخ است و به همین دلیل قصد فروش او را ندارند. پوگبا هنوز با منچستریونایتد تمرین می‌کند و برای جدایی، سازِ مخالف کوک نکرده و حتی در تور پیش فصل منچستری‌ها در استرالیا بازوبند کاپیتانی تیمش را بر دست بسته. ستاره فرانسوی به خوبی می‌داند برای داشتن شانس پیوستن به رئال، باید به درستی رفتار کند، اما با تمام تفاسیر انتقال او در این تابستان تا حدی غیر ممکن به نظر می‌رسد.

مسئولان رئال مادرید را بابت این امر نمی‌توان مقصر دانست چرا که آنها برای برآورده کردن خواسته «زین‌الدین زیدان»، به شدت در حال تلاش هستند اما مالکان منچستریونایتد حتی حاضر به مذاکره معقول در مورد این انتقال نیستند. این در حالی‌ست که پوگبا خودش هم از چالش‌های جدید و کار کردن زیر نظر زیزو صحبت کرده اما حالا این انتقال به کلافی سردرگم تبدیل شده است.

به همین دلیل نیز زیدان مجبور شده تا گزینه‌های دیگر را مورد بررسی قرار دهد. «فلورنتینو پرس»، »آنخل سانچز» و «زین‌الدین زیدان» برای آنالیز شرایط جدید به زودی جلسه‌ای خواهند گذاشت تا خرید یک هافبک را در دستور کار قرار دهند. باشگاه معتقد است که با کاهش احتمال انتقال پوگبا، «دنی سبایوس» باید در تیم بماند و در کنار او «دانی فان دبیک» و «کریستین اریکسن» گزینه‌های دیگر کهکشانی‌ها را تشکیل می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

کاهش امید پوگبا برای ترک منچستریونایتد

تگ ها


پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال