رئال برای جذب نیمار 400 میلیون یورو هزینه نمی‌کند

خاویر تباس، رئیس لالیگا، موضوع انتقال نیمار به رئال با رقم 400 میلیون یورو را رد کرد و مدعی شد که رئال چنین رقمی پرداخت نخواهد کرد ......

خاویر تباس، رئیس لالیگا، موضوع انتقال نیمار به رئال با رقم 400 میلیون یورو را رد کرد و مدعی شد که رئال چنین رقمی پرداخت نخواهد کرد.
نیمار در تابستان گذشته با 222 میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست و عملکرد خوبی در این تیم داشت. رئال مادرید که ترکیب خود را نیازمند تقویت می‌بیند، قصد جذب نیمار را دارد ولی کار آنها در این مسیر دشوار خواهد بود زیرا پاری سن ژرمن، به ارقام پایین راضی نخواهد شد. صحبت مطرح شده در این رابطه، بین 300 تا 400 میلیون یورو است که خاویر تباس این موضوع را رد کرد.
او گفت:" رئال قصد ندارد 400 میلیون یورو برای نیمار بپردازد. با این حال، این ارقام می‌تواند باعث شود که با رقمی پایین تر، این انتقال انجام شود."
خاویر تباس درباره موضوع استفاده از سیستم ویدیو چک برای فصل آینده لالیگا گفت:" ما متوجه شده ایم که مشکل دیگر کشورها در استفاده از ویدیوچک، عدم ارتباط است. هیچ ارتباطی با بازیکنان، مربیان، داورها و خبرنگاران در این رابطه انجام نشده ولی ما از باشگاه ها خواسته ایم در این رابطه نظر بدهند. در طول پیش فصل یک بار دیگر موضوع بررسی خواهد شد."

تگ ها


رئال مادرید فوتبال