رئال برزیلی ۲۰۱۹/۲۰؛ سامبای دوباره در سانتیاگو برنابئو

رئالی‌ها امسال بازیکنان برزیلی زیادی در ترکیب خود دارند....

زمانی که رودریگو اولین بازی‌اش برای رئال را انجام دهد به بیست و ششمین بازیکن برزیلی تاریخ لوس بلانکو تبدیل می‌شود اما آرژانتینی‌ها با ۲۸ بازیکن، بین کشور‌های آمریکای جنوبی رکورددار داشتن بیشترین نماینده در ترکیب رئال هستند.
برزیل و آرژانتین همیشه رقیب یک‌دیگر بوده‌اند و حالا نیز در داشتن نماینده در رئال با هم رقابت می‌کنند. در حال حاضر ۵ بازیکن برزیلی شامل میلیتائو، مارسلو، کاسمیرو، وینیسیوس و رودریگو در رئال حضور دارند که تعداد آن‌ها با برزیلی‌های فصل ۲۰۰۵/۰۶ برابری می‌کند. در آن فصل روبرتو کارلوس، رونالدو، باپتیستا، روبینیو و سیسینیو لباس رئال را بر تن می‌کردند.
حضور این تعداد برزیلی در رئال نوید یک سامبای خوش ریتم را می‌دهد اما نکته جالب اینجاست امسال آن‌ها مندی، واران و زیدان را در کنار خود دارند و پوگبا نیز می‌تواند به این جمع اضافه تا جمع فرانسوی‌ها تکمیل شود. همچنین هازارد و کورتوا نیز که ملیتی بلژیکی دارند به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند.
بریل، آرژانتین، فرانسه و... هر کدام هر تعداد نماینده‌ای در ترکیب رئال داشته باشند باید قهرمانی را به عنوان هدف خود قرار دهند زیرا با خریدهای پر زرق و برقی که پرز انجام داده از همین حالا انتظارات از سفیدپوشان مادریدی بالاست و برخی از هواداران رئال از همین حالا استرس تکرار عدم موفقیت کهکشانی‌ها را احساس می کنند.

بیشتری بخوانید:

مذاکرات میلان برای انتقال سه ستاره رئال مادرید به سن‌سیرو

 

تگ ها


نقل و انتقالات گزارش اختصاصی کاسمیرو مارسلو وینیسیوس جونیور رودریگو سیلوا ادر میلیتائو رئال مادرید لالیگا فوتبال