رئال به دنبال نجات با نیمار/ کمک مسی به بیماران سرطانی؛بسته خبری خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای اخیر از فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای اخیر از فوتبال اروپا.

به گزارش مدال، اهم اخبار امروز از فوتبال اروپا و جهان را در این بسته خبری می‌خوانید:
- به گزارش آ ام سی اسپورت به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها، پیش از بازی یونایتد - پاری سن ژرمن، باشگاه نام و شماره پیراهن میسون گرینوود را در فروشگاه اختصاصی پاری سن ژرمن چاپ کرده بود!
- بارسا به مکسی گومز مهاجم سلتا علاقه مند است، مبلغ فسخ قرارداد بازیکن 50 میليون است ولی در صورت سقوط سلتا به دسته پایین تر به 25 میلیون یورو می رسد.
- مانو کارینو - اونداسرو: "فلورنتینو پرز ترجیح می‌دهد منتظر بماند تا زیدان بیاید اما پیشنهاد خوزه آنخل سانچز استخدام سریع مورینیو هست آخرین پیشنهاد سانچز برای سرمربی‌گری خرید بنیتز بود!"
- مارکا: ایسکو که پس از خط خوردن از لیست بازی برابر آژاکس همراه اتوبوس تیم به استادیوم نرفته بود، پس از آنکه راموس به این رفتار او اعتراض کرد اشتباهش را پذیرفت و از هم تیمی‌ها عذرخواهی کرد.
 

رئال به دنبال نجات با نیمار/ کمک مسی به بیماران سرطانی؛بسته خبری خارجی

- اسپورت: رئال مادرید در حال آماده سازی پیشنهادی 350 میلیون یورویی جهت خرید تابستانی نیمار است به صورتی که فلورنتینو پرز به نیمار اعلام کرده که برای جذب او در تابستان اقدام خواهد کرد که شامل دستمزد سالیانه 45 میلیون یورویی می باشد.
- روزنامه توتو: یوونتوس برای فصل بعد متحول خواهد شد. زیدان، کونته و دشان گزینه‌های مربیگری هستند. رمزی خریداری شده، ستاره‌هایی مثل دی‌لیخت، دیاس و اندومبله هم در لیست خرید بانوی‌پیر هستند.
- به گزارش دی مارتزیو وضعیت مصدومیت بارتزالی روزهای آتی ارزیابی می‌شود. در بازی با اتلتیکو به احتمال زیاد غایب خواهد بود.
- اودینزه در دیدار با یوونتوس به اولین تیم تاریخ سری‌آ تبدیل شد که در یک بازی هیچ بازیکن ایتالیایی در ترکیب ندارد.
 

رئال به دنبال نجات با نیمار/ کمک مسی به بیماران سرطانی؛بسته خبری خارجی

- موسسه خیریه مسی، قراردادش را با بیمارستان کودکان سرطانی تمدید کرد.
- باشگاه تاتنهام اعلام کرد، این تیم اولین بازی خود در استادیوم جدیدش را در هفته اول ماه آوریل برگزار خواهد کرد.
- رسمی؛ کلودیو رانیری تا پایان این فصل به عنوان سرمربی رم انتخاب شد.
- رسمی؛ مروان فلینی هافبک با تجربه تیم ملی بلژیک، از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.
- ترنت: "رویایم بردن جام‌های زیاد با لیورپول و تیم ملی انگلستان است. می‌خواهم برای هر دو تیم تبدیل به اسطوره شوم و روزی بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندم."