رئال به دنبال پیانیچ

زین‌الدین زیدان برای فصل آینده رئال مادرید اهداف نقل و انتقالاتی جدیدی دارد که یکی از آن‌ها پیانیچ است....

زین‌الدین زیدان برای فصل آینده رئال مادرید اهداف نقل و انتقالاتی جدیدی دارد که یکی از آن‌ها پیانیچ است.

نشریه ایتالیایی «توتواسپورت» چاپ تورین روز گذشته مدعی شد که میرالم پیانیچ گزینه اول زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید برای تقویت این تیم در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی پیش روست، این در حالی است که هافبک بوسنیایی یوونتوس با این تیم قراردادی دارد که فسخ آن برای مشتریانش 100 میلیون یورو هزینه در بر خواهد داشت.

نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید اکنون خبر می‌دهد که روز گذشته (پنجشنبه) خوسه آنخل سانچس، مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید نشستی با فالی رمضانی، مدیر برنامه‌های پیانیچ در محل تمرین رئال مادرید داشته‌ و مذاکراتی بین طرفین در خصوص احتمال انتقال این هافبک بوسنیایی به سانتیاگوبرنابئو صورت گرفته است.

پیانیچ که هفته آینده 29 ساله می‌شود و تا سال 2023 با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد، این فصل در 34 بازی از رقابت‌های مختلف برای راه‌راه پوشان تورین به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن چهار گل، چهار پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

پیانیچ یکی از هسته‌های اصلی خط میانی بیانکونری به شمار می‌رود، اما با آمدن آرون رمزی به یوونتوس در تابستان پیش‌رو و احتمال تغییر سیستم بازی بانوی پیر توسط ماسیمیلیانو آلگری به 3-3-4 ممکن است شرایط برای وی به کلی تغییر کند.

برخی نشریات اسپانیایی هم از احتمال معاوضه شدن تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید با پیانیچ خبر داده‌اند.