رئال به راموس و لوکاس؛ یا همین پیشنهاد یا هیچ

رئال مادرید به سرخیو راموس و لوکاس واسکز پیشنهاد تمدید جدید ارائه نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در رئال مادرید این روزها یک معضل بزرگ وجود دارد که به تمدید قرارداد سه بازیکن موثر این تیم مربوط می شود.

سرخیو راموس کاپیتان و لیدر تیم در رختکن و درون میدان، لوکا مودریچ برنده توپ طلای ۲۰۱۸ و نیز لوکاس واسکز که امسال تبدیل به مهره ثابت ترکیب زین الدین زیدان شده است.

در این بین تنها لوکا مودریچ به پیشنهاد تمدید چراغ سبز نشان داده و دو بازیکن دیگر پیشنهاد باشگاه را رد کرده اند.

طبق ادعای مارکا، رئال مادرید روی پیشنهاد قبلی خود باقی می ماند و آن را تغییر نخواهد داد. در واقع نه به راموس و نه به لوکاس پیشنهاد جدید ارائه نخواهد شد چرا که برای سران باشگاه در حال حاضر حفظ توازن مالی و جلوگیری از ضرر اقتصادی بیشتر در اولویت قرار دارد.

آنها قصد ندارند بیش از توان باشگاه به این سه بازیکن وعده ای بدهند که در نهایت نتوانند به آن عمل کنند. پاندمی کرونا ضربه بزرگی به رئال و دیگر باشگاه های اروپایی زده است و این اتفاق تلخ ممکن است در نهایت باعث جدایی راموس و لوکاس شود.

سال بعد همین معضل در مورد شش بازیکن دیگر خواهد بود. کریم بنزما، رافا واران و ناچو بازیکنانی هستند که قراردادشان ژوئن ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و باشگاه قصد دارد به آنها پیشنهاد تمدید ارائه دهد در حالی که ایسکو، مارسلو و گرت بیل با شرایطی مشابه، پشنهاد تمدید دریافت نخواهند کرد.

تگ ها


لوکا مودریچ لوکاس واسکز سرخیو راموس رئال مادرید