رئال تکذیب کرد؛ برای هازارد ۱۶۰ میلیون یورو ندادیم

باشگاه رئال مادرید گزارش رسانه‌های بلژیکی مبنی بر اینکه جذب ادن هازارد برای رئال ۱۶۰ میلیون یورو هزینه داشته را تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه چند رسانه بلژیکی ادعا کردند انتقال ادن هازارد به رئال مادرید در سال ۲۰۱۹ برای باشگاه اسپانیایی چیزی نزدیک به ۱۶۰ میلیون یورو هزینه داشته، رئال مادرید این ادعاها را تکذیب کرد.

در آن زمان گفته شده بود که ادن هازارد در حالی از چلسی به رئال مادرید منتقل شده که باشگاه اسپانیایی برای به خدمت گرفتن او رویهم رفته ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت خواهد کرد. رئال مادرید حالا با تکذیب خبر رسانه‌های بلژیکی می‌گوید مبلغ پرداختی اش برای هازارد همین مقدار است.

این در حالی است که روز گذشته دو رسانه بلژیکی Het Laatste Nieuws و La Derniere Heure در گزارشهایی مدعی شدند که مجموع پرداختهای رئال مادرید برای به خدمت گرفتن هازارد به ۱۶۰ میلیون یورو بالغ می‌شود. بر اساس این گزارش رئال مادرید مبلغ مورد نظر را به صورت قسط پرداخت کرده. رئالی ها در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۴۰ میلیون یورو، در سال ۲۰۲۰ مبلغ ۵۶ میلیون یورو و در سال ۲۰۲۱ مبلغ ۶۴ میلیون یورو پرداخت خواهند کرد که سر جمع ۱۶۰ میلیون یورو خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

خرید جدید منچستر: بله؛ با رئال تمام کرده بودم

مسی بماند هم رئال قدرتمندتر از بارسلوناست

 

 

تگ ها


فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید فوتبال