رئال خیلی واضح گفت که باید برگردم

ستاره نروژی به رئال باز خواهد گشت به این امید که این بار همه چیز خوب پیش برود....

به گزارش "ورزش سه"، ژانویه ۲۰۲۱ انتقال قرضی مارتین اودگارد از رئال به آرسنال رسمی شد. ستاره نروژی تا پایان فصل، قرضی برای توپچی ها بازی کرد و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز گنجانده نشده بود.

فصل که به اتمام رسید، باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای تایید کرد که اودگارد به رئال باز خواهد گشت. عملکرد خوب ستاره نروژی باعث شده بود تا توپچی ها برای حفظ او ابراز علاقه کنند ولی رئال مادرید روی بازگشت او اصرار داشت. به خصوص پس از استعفای زیدان و آمدن کارلو آنچلوتی، اکنون اودگارد امید زیادی برای درخشش در رئال دارد.

ستاره نروژی در مورد بازگشت به رئال گفت:« من بازیکن رئالم و ۱۰ روز دیگر باید در تمرینات پیش فصل حاضر شوم. رئال در مورد من واضح حرف زد و می خواستند برگردم. به همین دلیل وقتی تمرینات شروع شود باید در مادرید باشم.»

آنچلوتی:« هنوز شخصا با آنچلوتی حرف نزده ام ولی با مسئولان باشگاه صحبت کرده ام. به من گفتند که آنچلوتی مرا می خواهد و مشخصا رویای من همیشه درخشش در رئال بوده است. شش سال پیش به رئال پیوستم و آرزویم همیشه حضور در ترکیب ثابت این تیم بوده است. از بازگشت استقبال می کنم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.»

تگ ها


کارلو آنچلوتی مارتین اودگارد آرسنال رئال مادرید