رئال در انتظار پیغام پی اس جی برای مذاکره با امباپه

رئال مادرید هیچ اقدامی برای مذاکره با کیلیان امباپه نخواهد کرد و در انتظار پیغام پاری سن ژرمن خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، هیچکس تردیدی ندارد که کیلیان امباپه در صدر فهرست بازیکنان مورد علاقه رئال قرار دارد ولی باشگاه مادریدی تاکنون هیچ مذاکره ای با او نداشته و دست به چنین کاری بدون اطلاع باشگاه پاری سن ژرمن هم نخواهد زد.

شب گذشته امباپه در جریان برتری ۴-۰ پی اس جی مقابل مون پولیه دبل کرد و سپس در مصاحبه با خبرنگاران حرف های مهمی در مورد آینده اش زد:« این سوال قبلا هم از من پرسیده شده است. با باشگاه در حال صحبتیم تا برنامه‌ای پیدا کنیم. من راجع به این موضوع فکر می کنم، چرا که اگر قرارداد جدیدی امضا کنم به آن معناست که برای طولانی مدت خودم را در اختیار باشگاه قرار خواهم داد.

من اینجا بسیار خوشحالم. هواداران و باشگاه همیشه به من کمک کرده اند. من راجع به اینکه در چند سال آینده می خواهم چه کنم و کجا می خواهم باشم، فکر خواهم کرد.

در حال فکر کردن هستم و سعی ندارم وقت تلف کنم و زمان بخرم . اگر امضا کنم، می مانم، پس باید راجع به آن خوب فکر کنم.»

این می تواند پیامی برای باشگاه رئال مادرید هم باشد تا اگر قصد انجام مذاکره دارد، به این کار سرعت ببخشد ولی باشگاه مادریدی تنها در صورت رضایت پی اس جی اقدام به شروع مذاکرات با امباپه خواهد کرد.

مشابه اتفاقی که تابستان ۲۰۱۹ در مورد نیمار افتاد. در آن مقطع باشگاه پاریسی به رئال اطلاع داد که اگر خواهان جذب نیمار است، پیشنهادش را بررسی خواهد کرد اما در نهایت رئال به دلیل رقم بالای انتقال نیمار تصمیم به عقب نشینی گرفت.

پی اس جی در صورت تمدید نکردن امباپه، با رئال مادرید به عنوان اولین باشگاه تماس خواهد گرفت. فلورنتینو پرز رئیس رئال در این موضوع تردیدی ندارد.

پرز در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی بالانس کردن تراز مالی باشگاه گذاشته تا در شرایط پاندمی کرونا مانع ضرر اقتصادی بیشتر شود. او خوشبین است که با توجه به ضرر ۲۰۰ میلیون یورویی پی اس جی در دوران کرونا که روز گذشته رسما اعلام شد، باشگاه پاریسی در نهایت راضی به فروش امباپه شود و در این صورت است که پیشنهاد رسمی خود را ارائه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

کیلیان امباپه: به ماندن در پاریس فکر می‌کنم

امباپه ستاره‌ای که خاموش شد

 

 

تگ ها


ناصر الخلیفی کیلیان امباپه فلورنتینو پرز پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال