رئال دست به دامن یک تیم آمریکایی برای فروش بیل!

به نظر می رسد که تنها یک تیم آمریکایی قادر خواهد بود دستمزد گرت بیل را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، مطابق انتظار ستاره ولزی و ۳۱ ساله رئال مادرید یعنی گرت بیل در فصلی که گذشت نتوانست بازی‌های زیادی زیر نظر زین الدین زیدان انجام دهد و تنها در ۲۰ مسابقه برای کهکشانی‌ها به میدان رفت. او همچنین در جشن قهرمانی رئال مادرید در لالیگا بسیار ناراحت به نظر می رسید تا مشخص شود که از اوضاع خوبی در این تیم برخوردار نیست.

با وجود اوضاع عجیب و غریب و گرت بیل در رئال مادرید و با توجه به این که زین الدین زیدان به طور قطع فصل آینده نیز هدایت کهکشانی‌ها را برعهده خواهد داشت اما باز هم ستاره ولزی و مدیر برنامه جنجالی اش یعنی جاناتان بارنت هیچ تمایلی به جدایی نشان نمی دهند. در واقع ایجنت ستاره ولزی اصرار دارد که گرت بیل در رئال مادرید خوشحال است و نمی خواهد این تیم را ترک کند.

بر هیچ کس اما پوشیده نیست که مهم ترین دلیل بیل ماندن در رئال مادرید دستمزدی است که او در این تیم دریافت می‌کند. ستاره ولزی سالیانه ۱۷ میلیون یورو حقوق می گیرد و از طرفی با وجود علاقه لوس بلانکوس به فروش این بازیکن اما هیچ تیمی حاضر نیست دستمزد هنگفت او را بپردازد.

حالا و در همین رابطه آاس مدعی شده که به احتمال فراوان گرت بیل در رئال مادرید ماندگار خواهد شد چرا که هیچ تیمی حاضر نیست دستمزد این بازیکن را بپردازد اما در عین حال هنوز یک تیم آمریکایی به جذب ستاره ولزی علاقه دارد و رئال مادرید نیز امیدوار است که تنها امیدش برای رهایی از دست گرت بیل، نا امید نشود.

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید