رئال راه پیروزی بر بارسلونا را بلد نیست

امشب سرخیو راموس در ال کلاسیکو غایب و است و تاریخ از این حیث به سود رئال مادرید نیست....

به گزارش "ورزش سه"، بحث تمدید قرارداد سرخیو راموس این روزها به معضلی برای رئال مادرید بدل شده است. از قرارداد کاپیتان کمتر از سه ماه دیگر باقیمانده و مذاکرات به بن بست خورده است. برای بسیاری تصور رئال بدون راموس غیرممکن است ولی تا به امروز دو طرف نتوانسته اند به تفاهم برسند و جدایی راموس نزدیک‌تر از همیشه به نظر می رسد.

در چنین شرایطی و در حالی که ۸۰ روز دیگر قرارداد راموس به پایان می رسد، رئال و بارسا از هفته ۳۰ لالیگا به مصاف هم خواهند رفت. کاپیتان به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است و شاید این آخرین ال کلاسیکوی دوران فوتبالش باشد.

در ۱۶ سال گذشته که راموس پیراهن رئال را بر تن داشته، هرگز تا به این اندازه در یک فصل بازی های تیمش را از دست نداده است. رئال ۴۰ بار به میدان رفته و در نیمی از آنها راموس را در اختیار نداشته است.

راموس در تمام این سال ها تنها دو ال کلاسیکو را از دست داده و رئال نیز نتوانسته پیروز شود.

اولی بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۱ که رئال در نوکمپ با تساوی ۱-۱ متوقف شد و به دلیل باخت ۰-۲ خانگی در بازی رفت، نتوانست به فینال برسد. گل رئال را مارسلو به ثمر رساند.

دومین بازی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری فصل ۱۳-۲۰۱۲ بود که رئال و بارسا در برنابئو ۱-۱ مساوی شدند. گل رئال را رافا واران زد و در بازی برگشت، رئال ۱-۳ برنده شد و به فینال رفت.

امشب در غیاب راموس، رئال برنده می شود یا بازهم در کسب برد ناکام می ماند؟

تگ ها


سرخیو راموس ال کلاسیکو بارسلونا رئال مادرید