رئال روی من حساب نمی‌کرد، امیدوارم امباپه بماند

اشرف حکیمی یک روز به بازی پی اس جی و رئال در مورد این بازی و نیز کیلیان امباپه صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اشرف حکیمی پس از حضوری موفق در تیم‌های بوروسیا دورتموند و اینتر و کمک به نراتزوری برای کسب اولین قهرمانی‌اش در سری A ایتالیا پس از 11 سال، تابستان اخیر در انتقالی 65 میلیون یورویی به پاری‌سن‌ژرمن پیوست تا فوتبالش را کنار فوتبالیست‌هایی همچون لیونل مسی، نیمار، امباپه و سرخیو راموس دنبال کند.

 

در آستانه دیدار پی اس جی و رئال، ستاره مراکشی به نشریه مارکا گفت:« حقیقت این است که من در پاری‌سن‌ژرمن حس در خانه بودن دارم. باشگاه و هواداران استقبال خوبی از من در بدو وردوم به این اینجا داشتند و حتی پیش از آن نیز محبتی که آنها نسبت به من داشتند را حس کردم.

باشگاه برای به خدمت گرفتن من تلاش زیادی کرد. رئال روی من برای آینده حساب نکرد ولی معتقدم اینتر و پی اس جی نسبت به جذب من مرتکب اشتباه نشدند.

پس از آمدنم به پاری‌سن‌ژرمن هم با مائوریسیو پوچتینو زیاد صحبت کردم و او به من اعتماد داشت. بازیکنان تیم هم استقبال خوبی از من داشتند و من را به گرمی به جمع خود راه دادند. آنها همیشه به من می‌گویند که آرامشت را حفظ کن و از بازی‌ات لذت ببر. به خاطر این چیزهاست که حس خوبی در کنار آنها دارم و تمام تلاشم را در زمین مسابقه به کار می‌گیرم.»

 

مدافع مراکشی پاری‌سن‌ژرمن که بین سال‌های 2017 تا 2020 در عضویت باشگاه رئال مادرید بود، درباره آینده حرفه‌ای کلیان امباپه، هم‌تیمی فرانسوی‌اش که گفته می‌شود در پایان فصل به جمع کهکشانی‌ها ملحق خواهد شد، گفت:« ببینیم چه خواهد شد. برای امباپه آرزو می‌کنم که بهترین اتفاقات در دوران حرفه‌ای و زندگی‌ شخصی‌اش رخ دهد. این خودش است که باید تصمیم‌گیری کند. او هنوز چند ماه دیگر کنار ما خواهد بود و از داشتن او لذت خواهیم برد. پس از آن خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. به شخصه دوست دارم بماند.»
حکیمی همچنین در خصوص رویارویی با تیم سابق خود در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت:« رئال مادرید به خاطر آنچه که هستیم باید به ما احترام بگذارد و معتقدم بازی  پایاپایی خواهد بود..

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال