رئال زمینی که بیل رویش قدم گذاشته، ببوسد!

مدیر برنامه های گرت بیل بار دیگر به انتقاد از موضع باشگاه رئال مادرید و هوادارانش در مورد ستاره ولزی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرانجام دوران هفت ساله حضور گرت بیل در رئال مادرید به اتمام رسید. او که با رئال ۴ لیگ قهرمانان و دو لالیگا را فتح کرد، با بی مهری های زیدان در دو فصل گذشته در نهایت تبدیل به یک نیمکت نشین محض شد و دلمشغولی های او به ورزش گلف نیز مزید بر علت بود تا از محبوبیتش در بین هواداران نیز کاسته شود.

بیل که دیگر جایی در ایده های زیدان نداشت، در نهایت تصمیم گرفت به تاتنهام باشگاه سابقش بازگردد و فصل ۲۱-۲۰۲۰ را قرضی در تاتنهام توپ خواهد زد. رئال قرار است نیمی از دستمزد ۱۷ میلیون یورویی او را پرداخت کند. بیل به دلیل مصدومیت فعلا یک ماه به دور از میادین خواهد ماند.

از بیل استقبالی فوق العاده در تاتنهام به عمل آمده در حالی که او در یکی دو سال گذشته بعضا در ورزشگاه برنابئو با اعتراضات تند هواداران رئال نیز روبرو می شد.

جاناتان بارنت مدیر برنامه های بیل ضمن انتقاد از رفتار هواداران رئال گفت:« از نظر من در باشگاه بزرگی مثل رئال، رفتار درستی با گرت بیل نشد. معتقدم در رئال همه چیز بر ضد او شده بود. بازیکنی مثل بیل که در طول هفت سال کارهای بزرگی برای رئال انجام داد، شایسته چنان رفتاری نبود.

برخی هواداران با بیل برخوردی شرم آور داشتند و متاسفانه واکنش باشگاه رئال در قبال این رفتارها هم درست نبود. نمی خواهم به دنبال مقصر بگردم ولی این یک واقعیت است که باشگاه برای درست شدن اوضاع هیچ کمکی نکرد. از نظر من هواداران رئال باید زمینی که بیل قدم روی آن گذاشته است، ببوسند.»

بیشتر بخوانید:

باخت ۱۱ گله به رئال هم باعث اخراج رئیس بارسا نشد

تماس دائمی لیورپول و رئال با امباپه؛ برای سال آینده

 

 

بیشتر بخوانید:

باخت ۱۱ گله به رئال هم باعث اخراج رئیس بارسا نشد

تماس دائمی لیورپول و رئال با امباپه؛ برای سال آینده

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال