رئال زیدان: بنزما و ۱۰ نفر دیگر!

کریم بنزما آن‌قدر خوب کار کرده که می‌توان گفت در تیم فعلی رئال ۱۰ بازیکن برای درخشش او بازی می‌کنند....

از ۳۱ مارچ تا امروز تنها کریم بنزما برای رئال گلزنی کرده است. این مهاجم فرانسوی که در دیدار آخر مقابل بیلبائو هتریک کرد تا شمار گل‌های پیاپی‌اش به ۸ برسد. اینکه یک بازیکن، یکه و تنها و بدون وقفه در چند بازی گلزنی کند در تاریخ مادرید بی‌سابقه است و تنها مورینتس توانسته با عملکرد در سال‌های دور به این آمار نزدیک باشد.
شاید خوش‌بین‌ترین هواداران رئال هم تصور نمی‌کردند در نبود رونالدو، بنزما ستاره این تیم باشد اما کریم کاملا از زیر سایه رونالدو خارج شد و به تک‌ستاره لوس بلانکو تبدیل شده است. درخشش بنزما حتی بیل را هم به حاشیه برده تا زیدان علنا به فکر فروش ستاره ولزی و سرمایه‌گذاری بیشتر روی او باشد.
تا چندماه پیش بنزما مانند یک مسافری و رهگذر در ترکیب رئال حضور داشت و با توجه به عدم محبوبیت بین هواداران رئال، او گزینه اول فروش برای پرز بود اما حالا یک قاتل بالفطره است که موتور گلزنی‌اش روشن شده و از یک مهاجم تنبل به ستاره طلایی قوهای سفید مادرید تبدیل شده است. بنزما خاصیت جاه‌طلبی خود را تقویت کرده، مسئولیت پذیر شده و مورد حمایت سرمربی تیمش که از قضا هموطن اوست قرار دارد.
به این ترتیب با درخشش بنزما، ترکیب فصل آینده رئال با محوریت او بنا نهاده می‌شود. درصورت پیوستن هازارد به به رئال، مثلث هازارد، بنزما و وینیسیوس در نوک خط حمله قرار می‌گیرند، ایسکو و بیل به فروش می‌رسند و براهیم دیاز به عنوان یک جانشین مطمئن روی نیمکت خواهد نشست.

 

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال