رئال زیدان؛ کم تلاش، بی‌انگیزه و بی هدف

رئال مادرید شب گذشته نمایش بسیار بدی داشت تا هواداران این تیم نسبت به آینده ناامید شوند....

رئال مادرید شب گذشته نمایش بسیار بدی داشت تا هواداران این تیم نسبت به آینده ناامید شوند.

نمایش رئال مادرید مقابل لگانس به هواداران رئال نشان داد وقتی بازیکنان این تیم برای بردن تلاش نمی‌کنند آن‌ها هم نباید برای آن‌ها دل بسوزانند و طرفداری کنند. کریم بنزما شب گذشته در جریان دیدار با لگانس تلاش خوبی انجام داد و حتی گلزنی کرد اما رئال آن‌قدر بد بازی می‌کرد که دیدار لگانس-رئال کاملا غیر قابل مشاهده بود!
به گزارش مدال، شب گذشته رئالی‌ها به مصاف لگانس رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید تا لوس بلانکو دیگر حتی به رده دومی هم فکر نکنند. آ‌ن‌ها در دیدار نیمه اول نمایشی انجام دادند تا عنوان یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های تاریخ فوتبال برازنده آن‌ها نباشد! رئالی‌‌ها تصور می‌کردند با بازگشت زیدان بتوانند خود را تا حدودی بالا بکشند یا حتی امیدی به فصل آینده داشته باشند اما سبک بازی این تیم نشان می‌دهد آن‌ها نباید تنها به تعویض مربی فکر کنند و اوضاع وخیم‌تر از این حرف‌هاست.
پس از این دیدار رسانه‌ها به دنبال بدترین بازیکن زمین بودند که البته این انتخاب، انتخاب دشواری برای آن‌ها بود اما زیدان در مصاحبه خود حرف جالبی مطرح کرد: اینجا بازیکنان زیادی وجود دارند که باید تعدادی از آن‌ها فروخته شوند زیرا واقعا خوب هستند! این حرف زیدان کسانی چون مارسلو و مودریچ را نشانه می‌گیرد زیرا علی‌رغم کیفیت بالای خود، دیگر انگیزه‌ای برای بازی در سانتیاگو برنابئو ندارند و باید موفقیت را در تیم‌های دیگر جست و جو کنند.
رئال حالا با ۱۴ امتیاز اختلاف نسبت به بارسای صدرنشین و ۹ امتیاز بیشتر از سویای رده چهارمی در رتبه سوم قرار دارد.