رئال ستاره برزیلی را به منچستر پیشنهاد داد!

در مذاکرات برای انتقال رافا واران به منچستریونایتد، نام وینیسیوس نیز مطرح شده است....

به گزارش "ورزش سه"، از چند روز پیش رئال مادرید و منچستریونایتد برای انتقال رافا واران در حال مذاکره هستند. مدافع فرانسوی پس از ۱۰ سال حضور در رئال، به دنبال چالشی جدید است و به حصور در اولدترافورد فکر می کند.

واران حاضر به تمدید نشده و به دلیل اینکه تنها یک سال دیگر قرارداد دارد، رئال معتقد است فروش او در همین تابستان بهترین گزینه ممکن خواهد بود.

طبق ادعای میرر، رئال مادرید در مذاکرات برای واران، نام وینیسیوس ستاره برزیلی ۲۱ ساله خود را نیز مطرح کرده و او را به شیاطین سرخ پیشنهاد داده است.

رئال به دنبال جذب کیلیان امباپه است و برای این مهم نیاز به پول دارد. از سوی دیگر بازگشت گرت بیل به دلیل اینکه او اکنون بازیکن خارج از اتحادیه اروپا محسوب می شود، باعث خواهد شد تا یکی از برزیلی های رئال از فهرست تیم خارج شود و باشگاه مادریدی معتقد است این خروجی بهتر است وینیسیوس باشد.

رئال برای وینیسیوس ۷۰ میلیون یورو می خواهد که پرداختش برای یونایتد غیرممکن است. جیدون سانچو با ۸۵ میلیون یورو در یک قدمی یونایتد قرار دارد و جذب واران نیز حداقل ۵۰ میلیون یورو هزینه دارد.

گزینه دیگر اما انتقال قرضی وینی با بند خرید دائمی است که باید دید یونایتد به آن چه واکنشی نشان خواهد داد. وینیسیوس سال ۲۰۱۸ به رئال پیوست و در سه فصل گذشته نمایش هایی پرنوسان داشته است.

تگ ها


وینیسیوس جونیور رئال مادرید