رئال ۵-۲ سلتا؛ توفان کهکشانی‌ها در برنابئوی جدید

رئال مادرید که یک نیمه را ۱-۲ از سلتا عقب افتاده بود در نیمه دوم ۴ گل زد و به صدر لالیگا رسید....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از ۵۶۰ روز بار دیگر در ورزشگاه برنابئو به میدان می رفت و میزبانی از سلتا را برعهده داشت. رئال از سه بازی اول خود ۷ امتیاز اندوخته بود ولی سلتا با یک امتیاز در رده ۱۸ قرار داشت.

کهکشانی ها همان دقیقه ۴ بازی غافلگیر شده و دروازه خود را باز شده دیدند.

روی اشتباه میگل گوتیرز بود که سانتی مینا با یک بغل پای دقیق توپ را وارد دروازه رئال کرد تا سلتا ۰-۱ پیش بیفتد و ۳۰ هزار هوادار رئال شوکه شوند.

رئال پس از این گل حملات گسترده ای را تدارک دید و البته روی ضد حمله یکی دو بار دیگر نزدیک بود دروازه اش باز شود. دقیقه ۲۴ بازی کریم بنزما کار را مساوی کرد.

روی پاس عرضی والورده بود که کریم بنزما با یک شوت دقیق و البته به کمک تیر افقی توانست گل تساوی را به ثمر برساند. این سومین گل فصل ستاره فرانسوی بود.

رئال در ادامه یکی دو حمله خطرناک دیگر داشت ولی دقیقه ۳۱ بار دیگر دروازه اش را باز شده دید. ناچو در میانه زمین تکل اشتباهی زد و هوگو مایو با توپربایی به درون محوطه جریمه رئال پیشروی کرد. پاس او به سروی رسید؛ ابتدا توپ این بازیکن به تیر خورد و در ریباند خودش کار را تمام کرد.

رئال کمی بعد توسط بنزما به گل تساوی رسید ولی با دخالت وی ای آر و به درستی مردود اعلام شد. کاسیمیرو در لحظه ارسال پاس در آفساید بود. نیمه اول با شکست رئال به اتمام رسید.

دو دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که رئال بازهم توسط کریم بنزما به گل تساوی رسید. سانتر از چپ میگل را بنزما با ضربه سری تماشایی به تور چسباند تا کار ۲-۲  شود.

رئال دقیقه ۵۴ به گل سوم رسید و زننده گل وینیسیوس بود تا او هم مثل بنزما ۴ گله شود.

کریم بود که با یک پاس عمقی وینیسیوس را روانه دروازه کرد. ستاره برزیلی متحول شده در مصاف تک به تک و با خونسردی مثال زدنی بغل پای تمام کننده را زد و از خوشحالی روی سکوها رفت تا شادی اش را با هواداران تقسیم کند. داور هم به وینیسیوس کارت زرد نشان داد.

رئال دقیقه ۷۲ به گل چهارم رسید و زننده گل کسی نبود جز اردواردو کاماوینگا خرید تابستانی رئال.

روی این گل لوکا مودریچ بود که همه کار را انجام داد. او با نفوذ به محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد ولی توپ را گلر برگشت داد. کاماوینگا روی ریباند بود که توانست در اولین بازی خود برای رئال گلزنی کند تا شروعی توفانی داشته باشد.

این پایان کار نبود و رئال دقیقه ۸۸ به گل پنجم هم رسید. روی هنرنمایی وینیسیوس رئال به یک پنالتی دست یافت. کریم بنزما پشت توپ قرار گرفت و توانست گل پنجم تیمش و سوم خودش را به ثمر برساند.

در نهایت رئال این بازی را برد و صدرنشین شد.

تگ ها


وینیسیوس جونیور کریم بنزما رئال مادرید