رئال صدرنشین با سومین آمار گلزنی ضعیف قرن ۲۱

رئال مادرید به خوبی راه پیروزی در لالیگا را یاد گرفته و این کار را می تواند با حداقل گل نیز انجام دهد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از انجام ۴ بازی و کسب سه برد و یک تساوی به تنهایی صدرنشین لالیگاست. اگر تساوی هفته اول برابر سوسیداد نبود، تیم زیدان می توانست با ۴ برد متوالی، شروعی قدرتمندانه تر در لالیگا را جشن بگیرد.

رئال هرچند با یک بازی کمتر صدرنشین لالیگاست اما از لحاظ آمار گلزنی، شرایط مطلوبی را تجربه نمی کند. رئال شش گل به ثمر رسانده است که سومین آمار گلزنی ضعیف در ۲۰ سال گذشته پس از انجام ۴ بازی در لالیگا محسوب می شود.

تنها فصل ۰۵-۲۰۰۴ و ۱۳-۲۰۱۲ رئال پس از پایان هفته چهارم، آماری ضعیف تر را به ثبت رسانده بود. فصل ۰۵-۲۰۰۴ رئال در پایان هفته ۴، تنها سه گل زده بود و در رده سوم قرار داشت. فصل ۱۳-۲۰۱۲ با مربیگری ژوزه مورینیو نیز ۵ گل زده بود و در رده چهارم قرار داشت.

فصل ۱۱-۲۰۱۰ رئال پس از ۴ بازی ابتدایی لالیگا توانسته بود مثل امسال شش گل به حریفانش بزند و جالب اینکه در صدر نیز قرار داشت.

از لحاظ آمار دفاعی تیم زیدان دو گل در ۴ بازی دریافت کرده که در ۲۰ سال گذشته در شش فصل نیز آمار مشابهی به ثبت رسانده بود. فصول ۱۶-۲۰۱۵ و ۷۷-۱۹۷۶ نیز رئال پس از ۴ هفته اول لالیگا توانسته بود دروازه اش را بسته نگاه دارد.

تگ ها


رئال مادرید