رئال مادرید آماده ارائه پیشنهاد ۱۸۰ میلیونی برای امباپه

در ادامه کشمکش های بین PSG و رئال مادرید بر سر کیلیان امباپه، روزنامه لوپاریزین گزارش کرده است که رئال آماده افزایش مبلغ پیشنهاد اولیه خود است....

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین روزها از پنجره تابستانی نقل و انتقالات جهان فوتبال چشم به چانه‌زنی رئالی ها با سران پاری سن ژرمن دوخته است. کیلیان امباپه، مهاجم ۲۲ ساله PSG مدت‌هاست که از قصد خود برای پیوستن به تیم سپیدپوش پایتخت اسپانیا پرده برداشته و به نظر می رسد که بالاخره این اتفاق در حال رخ دادن است.

اولین پیشنهاد رئال مادرید برای کیلیان امباپه سه شنبه شب برای PSG ارسال شد. باشگاه مادریدی حاضر شده تا ۱۶۰ میلیون یورو برای ستاره فرانسوی پرداخت کند در حالی که از ژانویه می تواند بدون مذاکره با باشگاه پاریسی، با این بازیکن قرارداد ببندد. پیشنهاد رئال به این معناست که اراده شان برای جذب امباپه جدی است و قصد دارند همین تابستان کار را یکسره کنند.

این پیشنهاد اما با واکنش بسیار تند لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، مواجه شد که در مصاحبه ای مدعی شد از دو سال پیش رئال با امباپه و اطرافیانش در ارتباط بوده و به PSG بی‌احترامی کرده است. او گفت که مانع خواسته امباپه برای جدایی نمی شوند ولی باید تحت شرایط خودشان این اتفاق رخ بدهد. پیشنهاد ۱۶۰ میلیون یورویی رئال از نظر لئوناردو کافی نیست و به نظر تا ۲۱۵ میلیون یورو برای این بازیکن می خواهند.

اکنون لوپاریزین ادعا کرده است که رئال آماده بالاتر بردن رقم پیشنهادی خود است و تا ساعاتی دیگر پیشنهادی ۱۸۰ میلیون یورویی برای جذب کیلیان امباپه ارائه خواهد داد.

با توجه به رقم بیش از ۲۰۰ میلیون یورویی که پاریسی ها در نظر دارند، باید منتظر ماند و دید که پیشنهاد جدید رئالی ها نیز با برخورد تند مدیران PSG روبرو می شود و یا این بار دو طرف بالاخره می توانند بر سر میز مذاکره بنشینند و انتقالی که مدتهاست همه می دانند بالاخره دیر یا زود صورت خواهد گرفت را نهایی می کنند و یا پرز باز هم باید دست به جیب شود.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید