رئال مادرید -اتلتیکو جنگ در برنابئو

علیرغم شکست اتلتیکو برابر رئال مادرید در هر 3 دیداری که طی سالهای اخیر در لیگ قهرمانان برگزار شده ، امسال شاید زمان کامیابی ال چولو فرا رسیده باشد ......

علیرغم شکست اتلتیکو برابر رئال مادرید در هر 3 دیداری که طی سالهای اخیر در لیگ قهرمانان برگزار شده ، امسال شاید زمان کامیابی ال چولو فرا رسیده باشد.​​​​​​​

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، آیا زمان پایان ناکامی های اتلتیکو در اروپا فرا رسیده و چهارمین نبرد، روز خوش شانسی سیمئونه خواهد بود؟ در 3 دیداری که این دو تیم در مراحل مختلف لیگ قهرمانان برابر هم برگزار کرده اند، قوهای سپید پیروز مطلق بوده اند. اما حالا که اتلتیکو و رئال برای اولین بار در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم می روند، به نظر می رسد بهترین شانس برای شاگردان سیمئونه فرا رسیده تا به ناکامی های سریالی خود برابر لوس بلانکوس پایان دهند.

 از فصل 2012-2011 که اتلتیکو با هدایت سیمئونه فاتح لیگ اروپا شد، این تیم هر سال یکی از تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بوده اما طی این سالها همیشه رویا پردازی های آنها توسط کهکشانی ها متوقف شده است.

 در فینال سال 2014 و در حالیکه رویاهای اتلتیکو با تک گل نیمه اول گودین در حال تعبیر شدن بود، سرخیو راموس در ثانیه های پایانی کار را به تساوی کشاند تا شاگردان کارلتو با برتری قاطع در اوقات اضافه، بعد از سالها دوباره فاتح اروپا شوند.

 یک سال بعد و در مرحله یک چهارم نهایی، در حالیکه آردا توران در بازی برگشت از زمین اخراج شد، رئال مادرید این بار با گل دقایق پایانی چیچاریتو موفق به غلبه بر رقیب همشهری طی دو دیدار رفت و برگشت شد.

 سال گذشته نیز یک بار دیگر دو تیم این بار در میلان فینال لیگ قهرمانان را برگزار کردند که رئال مادرید این بار و در ضربات پنالتی، یک شکست دراماتیک دیگر را در کارنامه اتلتیکو و سیمئونه ثبت کرد.

 البته در رقابت های داخلی اسپانیا اوضاع کاملا متفاوت است. اتلتیکو مادرید طی این سالها نتایج درخشانی برابر رقیب همشهری در لالیگا کسب کرده که شامل 3 پیروزی متوالی در برنابئو و یک برد تاریخی 0-4 در ویسنته کالدرون بوده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال