رئال مادرید ۲ - ۰ اوساسونا؛ صدرنشینی کهکشانی‌ها در غیاب ستارگان

رئال مادرید بعد از پیروزی مقابل سویا، این بار در برنابئو با وجود غیبت بسیاری از ستارگان خود، مقابل اوساسونا به برتری رسید و به صدر جدول رفت...

رئال مادرید بعد از پیروزی مقابل سویا، این بار در برنابئو با وجود غیبت بسیاری از ستارگان خود، مقابل اوساسونا به برتری رسید و به صدر جدول رفت

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان اوساسونا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ شاگردان زیدان به پایان رسید.

رئال مادرید که در ابتدای هفته یک پیروزی دلچسب را مقابل سویا به دست آورده بود، به امید صدرنشینی احتمالی در صورت پیروزی در این بازی، پای به میدان گذاشته بود. شاگردان زیدان مطابق انتظار بازی را در دست داشتند و در دقیقه ۱۸، تونی کروس با یک ضربه سهمگین دروازه اوساسونا را تهدید کرد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. نیمه اول این دیدار کم حادثه بود و سرانجام در دقیقه ۳۶ روی پاس تونی کروس، این وینیسیوس جونیور بود که از پشت محوطه با یک ضربه کات‌دار و زیبا دروازه روبن مارتینز را گشود تا شاگردان زیدان با همان برتری ۱-۰ به رختکن بروند.

در همان دقایقی ابتدایی نیمه دوم، روی یک ضد حمله خطرناک، وازکز با یک واس عالی لوکا یوویچ را در موقعیتی ایده‌آل قرار داد اما ضربه این بازیکن با اختلافی اندک از روی دروازه اوساسونا به بیرون رفت. شاگردان زیدان حملات خود را ادامه دادند تا در دقیقه ۵۷، روی پاس در عمق عالی وازکز، لوکا یوویچ در شرایط تک به تک با بیرون پا گلزنی کرد اما با بررسی VAR، به دلیل آفساید این گل مردود اعلام شد.

اما دقایقی بعد رودریگوی برزیلی که جانشین وینیسیوس شده بود روی پاس هم‌وطنش کاسمیرو، با یک ضربه مطمئن اولین گل خود را با پیراهن رئال مادرید به ثمر رساند تا شاگردان زیزو به کسب پیروزی در این بازی نزدیک شوند. در دقایق پایانی اوساسونا تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام داد اما نتیجه‌ای نگرفت و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود کهکشانی‌ها به پایان رسید.

رئال مادرید با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - 0 اوساسونا/ ویدیو

زیدان در چه شرایطی رئال مادرید را ترک می‌کند؟

رئال مادرید ۲ - ۰ اوساسونا؛ صدرنشینی کهکشانی‌ها در غیاب ستارگان

تگ ها


کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان فوتبال جهان سانتیاگو برنابئو هفته ششم لالیگا فوتبال