رئال مادرید اولین مشتری ستاره‌های سیتی!

سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی منچسترسیتی مورد توجه دو تیم بزرگ شهر مادرید قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خبر محرومیت دو ساله سیتی از شرکت در لیگ قهرمانان، این تیم را در خطر از دست دادن ستاره هایش قرار داده است. یکی از مهم ترین بازیکنان ترکیب سیتی در سالهای اخیر، سرخیو آگوئرو به شمار می آید که بهترین گلزن تاریخ این باشگاه نیز محسوب می شود و قرارداد او در تابستان سال ۲۰۲۱ به اتمام می رسد.

نشریه آ.اس مدعی شد حالا بهترین فرصت برای اتلتیکومادرید برای جذب سرخیو آگوئرو است. اگوئرو که با درخشش در همین تیم راهی لیگ برتر و  منچسترسیتی شد، مهاجم مورد علاقه دیگو سیمئونه به شمار می آید و بعد از ناکامی در جذب ادیوسون کاوانی در فصل زمستان، حالا روخی بلانکوس علاقمند است این مهاجم باتجربه را در تابستان پیش رو جذب کرده و خط حمله تیمش را تقویت کند.

اما اتلتیکومادرید در این مسیر تنها نیست و رقیب همشهری اش رئال نیز خواهان جذب سرخیو آگوئرو خواهد بود. کهکشانی ها پیش از عزیمت آگوئرو به لیگ برتر و در سال ۲۰۱۱ نیز خواهان خرید این بازیکن بودند، اما در نهایت خود آگوئرو تصمیم گرفت راهی سیتی شود و حالا بعد از حدود ۱۰ سال، فلورنتینو پرز می تواند رویای زوج قدرتمند سرخیو آگوئرو و کریم بنزما را در خط حمله محقق سازد.

البته ممکن است سرخیو آگوئرو نیز مانند برخی بازیکنان یوونتوس که بعد از سقوط این تیم در سال ۲۰۰۶ تصمیم به ماندن در تورین گرفتند، وفاداری اش را به سیتی ثابت کرده و در این دوران دشوار تیمش را همراهی کند.

بیشتر بخوانید:

گزینه‌های سیتی برای جانشینی پپ گواردیولا

واکنش کلوپ به محرومیت منچسترسیتی؛ برای پپ و بازیکنانش غمگینم

تگ ها


سرخیو آگوئرو دیگو سیمئونه فوتبال جهان کریم بنزما منچستر سیتی رئال مادرید اتلتیکو مادرید فوتبال