رئال مادرید ۰ – ۳ بارسلونا؛ صعود مقتدرانه بلوگرانا به فینال +ویدیو

بارسلونا در سانتیاگو برنابئو رئال را تحقیر کرد...

تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند.

به گزارش مدال، در دیداری که مطمئنا رئال تا قبل از گل دوم بارسا تیم برتر میدان بود و با درخشش وینیسیوس شانس‌های زیادی برای گلزنی هم از دست داد. بارسا که نمایشی پایین‌تر از سطح انتظار داشت، با یک نمایش فرصت طلبانه برای ششمین سال متوالی راهی فینال شد و حالا منتظر است ببیند از بین بتیس و والنسیا کدام یک رقیبش خواهند شد.

تیم برتر میدان در نیمه اول بدون تردید رئال مادرید بود. این تیم با حرکات ترکیبی زیبا و البته تکنیک وینیسیوس و حضورهای به موقع رگیلون در خط حمله بارها و بارها روی دروازه تراشتگن خطرساز شد. وینیسیوس به تنهایی در دو یا سه موقعیت بسیار خوب فرصت باز کردن دروازه را داشت که هر بار یا با درخشش تراشتگن یا بی دقتی خودش چنین امری میسر نشد. یک بار هم بنزما فرصت خوبی را از دست داد. از آن سو بارسا بسیار پراشتباه و بی انگیزه نشان داد و تنها روی دو ارسال از سمت دمبله به نقطه کور مدافعان رئال مادرید شانس‌هایی برای گلزنی خلق کرد که هیچ کدام به نتیجه هم نرسید. بارسا خوش شانس بود که بدون گل خورده به رختکن رفت.

نیمه دوم باز هم با برتری رئال شروع شد اما طولی نکشید که بارسا روی حرکت خوب دمبله و فرارش از کمند آفساید، توسط سوارز به گل رسید. این گل به کلی جریان بازی را عوض کرد. رئال باز هم برای جبران جلو کشید و باز هم روی همکاری عثمان دمبله و سوارز گل خورد تا کار در دقیقه ۷۰ تمام شود. کاسمیرو که یکی از بهترین‌های زمین بود، سه دقیقه بعد یک پنالتی روی سوارز مرتکب شد تا او هم به زیبایی هر چه تمام تر با یک چیپ، گل سوم را بزند و حکم صعود بارسا به فینال را امضا کند. رئال دیگر انگیزه‌ای نداشت و بارسا هم روی به کنترل بازی آورد و نهایتا گل دیگری از خط دو دروازه عبور نکرد. بارسا به فینال رفت؛ رئال مادرید برای دومین بار در این فصل به دست بارسا تحقیر شد.